Змова “громадян Рейху”: подробиці

20

Після масштабного антитерористичного рейду проти так званих «громадян Рейху» кількість підозрюваних зросла до 55 осіб. Тепер є докладніша інформація про окремих учасників.

Змова «громадян Рейху»: подробиці

Серед 55 обвинувачених у справі передбачуваних змовників із «рейхсбюргерського» середовища – троє людей, які раніше були відомі поліції як так звані «небезпечні особи». Як далі пояснює федеральний уряд у відповіді на запитання Лівої партії, четверо інших обвинувачених та одну «особу, яка має відношення до розгляду», оцінили як «відповідні особи».

Поліція визначає «небезпечних осіб» як людей, які підозрюються у скоєнні серйозних, політично мотивованих актів насильства – включаючи напади. До групи «відповідних осіб» входять ті, хто виступає у ролі «лідерів», «дійових осіб» чи прихильників дома злочину.

Змова «громадян Рейху»: Зброя, знайдена під час великомасштабного рейду

За даними федерального уряду, дев’ять обвинувачених і ще сім осіб, зазначених як «що стосуються розгляду», мали дозвіл на придбання та зберігання зброї. Залишається відкритим питання, скільки з 97 одиниць підозрілої вогнепальної зброї, вилучених у ході великого рейду 7 грудня 2022 року, можна віднести до них. Серед «осіб, які мають відношення до розгляду», – шість колишніх чи чинних співробітників поліції та один чинний співробітник бундесверу.

Вже було відомо, що поліція за кілька тижнів до акції відвідала колишнього офіцера з Баварії, якого пізніше заарештували під час рейду, для так званої «розмови про небезпеку». У грудні представник Управління кримінальної поліції землі Баварія (LKA) повідомив, що співробітники служби державної безпеки відповідальної поліції Нижньої Баварії намагалися поговорити із цією людиною за місцем його проживання 18 листопада. Причиною стало опубліковане ним відео.

Чого хочуть “рейхсбюргери”?

Так звані «рейхсбюргери» та «самоуправлінці» заперечують існування Федеративної Республіки Німеччина та її правової системи, вони заперечують легітимність політиків та державних чиновників та порушують закони.

Читайте також:  Іранську пару відправили до в'язниці за танець на вулиці

Федеральна прокуратура звинувачує 22 заарештованих у тому, що вони були членами терористичної організації, яка хотіла повалити політичну систему у Німеччині. Ще троє заарештованих вважаються прихильниками. 24 з них перебувають у попередньому висновку.

Колишній офіцер спецпідрозділу бундесверу, заарештований в Італії, продовжує боротися за екстрадицію до Німеччини до суду вищої інстанції. За винятком однієї росіянки, всі підозрювані мають німецьке громадянство.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я