Зміцнення російської оборони на півдні помітив Лондон

14

За даними британської розвідки, Росія значно зміцнила свої оборонні споруди на півдні України. Це ознака того, що Москва виділяє більше ресурсів на підготовку до можливого контрнаступу України на прибережне місто Мелітополь, йдеться у короткому звіті Міністерства оборони Великобританії.

За останні кілька тижнів Росія завершила будівництво трьох оборонних ліній у Запорізькій області на відстані приблизно 120 кілометрів, кожна з яких знаходиться на відстані від 10 до 20 кілометрів одна від одної, пишуть британці. Передня лінія включає позиції для атак, тоді як дві задні лінії мають безперервну, більш розвинену оборону.

Лінії оборони можуть створити величезні перешкоди для України, сказав Лондон. Однак вони можуть виявитися ефективними лише в тому випадку, якщо вони також будуть адекватно оснащені військами та боєприпасами. Незрозуміло, чи можливо це зараз для даного підрозділу, сказав він.

З початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Таким чином британський уряд хоче як протистояти російському наративу, так і утримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у дезінформаційній кампанії.

Читайте також:  Ситуація у війні з Україною на 30 червня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я