Зеленський недостойний Премії Карла Великого

58
Зеленський недостойний Премії Карла Великого: Лівий політик Сахра Вагенкнехт вважає президента України невідповідним лауреатом премії Карла Великого міста Ахена. Європу було засновано після Другої світової війни як проект миру. “Хто б не отримав премію Карла Великого, він має зробити все, щоб закінчити війну в Україні шляхом переговорів та компромісного миру”, – заявив депутат Бундестагу газетам Funke Mediengruppe (п’ятниця). Вагенкнехт додав, що було б добре, якби канцлер Олаф Шольц (СДПН) зміг «переконати Зеленського, щоб такий шлях був можливим з його боку».

53-річна жінка разом з активісткою руху за права жінок Алісою Шварцер написала «Маніфест світу», який, серед іншого, закликає до припинення постачання зброї та переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним. Маніфест викликав багато критики.

Посол України в Німеччині Олексій Макєєв скептично поставився до заклику Вагенкнехта до припинення вогню та переговорів із Росією, серед іншого. «Мені цікаво, чого хочуть досягти ці люди. Я не бачив жодної пропозиції щодо того, як вони планують вести переговори. Я також не бачив демонстрацію цих людей проти війни Путіна перед посольством Росії», – сказав Макєєв в інтерв’ю Der Spiegel. Для українців це була «не війна на телебаченні», всі торкнулися, так чи інакше».

Премія Карла Великого вручається з 1950 року діячам, які надали визначні заслуги перед єдністю Європи. Рада директорів ще у грудні вирішила, що цього року Зеленський та український народ мають бути удостоєні престижної премії. Премію буде вручено 14 травня. Організатори заявили, що готуються до особистої участі президента, але це питання поки що залишається відкритим.

Читайте також:  Україна може отримати ППО Hawk від США для захисту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я