Циклон “Ільза” рухається на Західну Австралію

30

Общини аборигенів, скотарські ранчо та караван-парки мають бути евакуйовані. Шторм, як і раніше, відноситься до низької категорії. Але метеорологічна служба Австралії робить похмурий прогноз.

 

Циклон “Ільза” рухається на Західну Австралію

Побоювання щодо циклону «Ільза» зростають у Західній Австралії. “В даний час тропічний циклон класифікується як 2 категорія і все ще знаходиться над морем, приблизно за 340 кілометрів на північний захід від Брума в регіоні Кімберлі”, повідомила в середу мовна компанія ABC з посиланням на метеорологічну службу штату. Однак у найближчі кілька днів очікується посилення шторму, повідомила телекомпанія.

Якщо «Ільза» досягне узбережжя у вигляді системи четвертої категорії, це буде перший циклон такої сили в Австралії за останні чотири роки», – йдеться в повідомленні. Західна Австралія востаннє зазнавала впливу циклону такої сили більше десяти років тому, повідомило інформаційне агентство AAP. Очікується, що «Ільза» досягне суші між Порт-Хедлендом та Брумом у четвер чи п’ятницю.

Тим часом розпочалася евакуація громад аборигенів, скотарських ранчо, працівників шахт та караван-парків у віддалених районах. «Людям потрібно приготуватися до вітрів зі швидкістю понад 200 кілометрів на годину», – сказав Даррен Клем зі служби порятунку регіону. Тодд Сміт, представник Бюро метеорології, попередив: «Буде багато пошкоджень дерев, рослинності та всіх будівель та інфраструктури (…), а каравани та автомобілі підкидатимуться у повітря».

Читайте також:  Суддя оштрафував Дональда Трампа на 10 тис. дол.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я