Зеленський передбачив падіння російського керівництва

22

За словами Зеленського, українським ППО вдалося повністю відбити одну з найбільших атак російських безпілотників з початку війни. Український президент має сильні слова на адресу Кремля.

 

Зеленський передбачив падіння російського керівництва

Президент України Володимир Зеленський передбачив падіння російського керівництва після поразки у його агресивній війні.

«Київ і всі наші міста, вся наша Україна поставлять крапку в історії московського деспотизму, який дуже довгий час поневолював різні народи», – сказав він у своєму щоденному відеозверненні. Главу держави можна було побачити не в екранованій залі, як завжди, а у вечірньому світлі на вулиці перед офісом президента у Києві.

Українським ППО вдалося майже повністю відбити одну з найбільших атак російських безпілотників із початку війни, сказав Зеленський. Таким чином, Росія намагалася зіпсувати Києву день народження. Але Київ уже пережив різні звірства у своїй історії, і він також переживе російські атаки та не дозволить їм завоювати його, сказав 45-річний Зеленський. За його словами, така зброя як безпілотники «Шахед» не врятує російських правителів. Оскільки вона зневажає життя та культуру, Росія може лише програти війну, передбачив він.

Росія розпочала свою агресивну війну проти України понад 15 місяців тому. Після деяких перших успіхів російська армія зазнала кількох хворобливих поразок і відступила з Харківської області та частини Херсонської області. Проте, включаючи Крим, який був анексований у 2014 році, Москва, як і раніше, контролює близько однієї п’ятої української території.

Читайте також:  Блогери та ISW наздоганяють жахіття перед виступом Путіна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я