iPhone став сідати швидше? Скористайтеся цими порадами

14

Якщо ви все частіше стали помічати, що заряд батареї iPhone стає все меншим і меншим за лічені години, є кілька простих прийомів, які допоможуть вам максимально продовжити час автономної роботи без шкоди для функціональності.

Профільне видання The Verge зібрало популярні способи “вичавити максимум” з акумулятора iPhone, передає УНІАН. Поєднавши їх, ви зможете помітно збільшити час між зарядками без особливих компромісів.

Ці поради врятують акумулятор вашого iPhone

Перше, що потрібно зробити – визначити, які програми витрачають заряд батареї айфона найбільше. Програми, які потребують більше ресурсів (наприклад, ігри) або використовують функції GPS (наприклад, карти), зазвичай споживають більше енергії. Тому обмеження використання цих програм може значно продовжити термін служби батареї.

Крім того, регулювання яскравості дисплея на нижчий рівень або як альтернатива, включення темного режиму також може помітно поліпшити ситуацію.

Якість сигналу стільникового зв’язку та з’єднання Bluetooth також можуть впливати на рівень заряду акумулятора. Так, в районах зі слабким покриттям стільникового зв’язку перемикання в режим польоту до тих пір, поки вам не знадобиться вийти в інтернет, може зменшити розряд батареї. Вимкнення пристроїв Bluetooth, таких як смарт-годинник, при низькому рівні заряду батареї телефону – ще один ефективний захід.

Контроль оновлення програм у фоновому режимі також важливий. Цей процес як правильно вимагає великої кількості енергії, особливо якщо апдейт відбувається для кількох програм одночасно. Зайшовши в налаштування та керуючи цим індивідуально для кожної програми, ви зможете запобігти непотрібному споживанню енергії.

Аналогічно обмеження кількості повідомлень, які може надсилати програму, може допомогти знизити витрату заряду батареї.

Якщо заряд батареї залишилося менше 20%

Якщо рівень заряду акумулятора раптово впав нижче 20%, а ви знаходитесь далеко від джерела живлення, ось що можна зробити:

  • увімкніть режим “Енергозбереження”. Він знижує яскравість дисплея, зводить до мінімуму системну анімацію, оптимізує продуктивність пристрою та обмежує більшу частину активності, яка відбувається у фоновому режимі на вашому телефоні.
  • використовуйте авіарежим, коли це необхідно. Він відключає всі можливості вашого телефону, що зменшує споживання заряду батареї і збільшує його час роботи.
  • тримайте телефон заблокованим якнайчастіше.
  • вимкніть доступ до GPS, коли він не потрібний.
Читайте також:  Що не можна дарувати родичам та друзям на цей Новий рік

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я