У СДПН заговорили про партійні зміни

10

«Спільною метою всіх членів СДПН має стати те, щоб на наступних парламентських виборах у 2026 році знову бути кращим, ніж 18,4 %».

 

У СДПН заговорили про партійні зміни

У СДПН заговорили про партійні зміни. Після партійної конференції берлінської СДПН цієї п’ятниці та незадовільних результатів на останніх виборах заступник земельного лідера Кіан Ніруманд вважає, що тепер має розпочатися «безжальний аналіз виборів». «Ми маємо змиритися з тим, що це не короткостроковий розвиток подій, який ми спостерігаємо у результатах виборів, а те, що наші рейтинги схвалення знижувалися протягом багатьох років», – заявив він у інтерв’ю газеті Deutsche Presse-Agentur. «Тепер загальною метою всіх членів СДПН має стати те, щоб на наступних парламентських виборах у 2026 році знову бути «навчим, ніж 18,4 відсотка».

Ніруманд підтримав ухвалене у п’ятницю рішення партійного з’їзду про прийняття нових правил для майбутнього складу керівництва партії. Відповідно до резолюції, керівництво в майбутньому має «не складатися цілком» з осіб, які водночас значною мірою здійснюють керівництво державою. До цього часу так і було: лідер партії Франциска Гіффі є сенатором з економічних питань, а її співголова Раєд Салех – лідером парламентської фракції.

«Я думаю, що це позитивно, тому що ми в такий спосіб задали певний напрямок, що у майбутньому виконкомі буде змішаний склад», – сказав Ніруманд. Проте перед партією стоять серйозніші завдання, ніж просто кадрові питання. Зокрема, потрібні процеси широкої участі. «Дебатні табори, форуми членів партії необхідні для залучення широкого спектру членів партії до обговорення питання про те, куди насправді має рухатись СДПН, щоб бути успішнішою на виборах у 2026 році».

Читайте також:  Шульце ставить під сумнів допомогу Афганістану

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я