“Зелені” виступили за націоналізацію сектору енергетики

21

Шульце та Хартманн запропонували створити державну енергетичну компанію для Баварії.

 

“Зелені” виступили за націоналізацію сектору енергетики

Головні кандидати від баварських зелених на виборах у жовтні Катаріна Шульце та Людвіг Хартманн виступили за націоналізацію частини енергетичного виробництва у Вільній державі. На конференції делегатів землі в Ерлангені Шульце та Хартманн запропонували створити державну енергетичну компанію для Баварії. Метою компанії має стати виробництво електроенергії зі 100-відсоткових відновлюваних джерел енергії.

Щороку на дахах, фасадах та парковках має будуватися 1000 сонячних електростанцій. У лісах землі планується збудувати 200 вітряних турбін. Обидва політики висловилися за те, щоб зробити сонячну енергію обов’язковою не лише для нових житлових та комерційних будівель, а й для реконструкції дахів старих будівель. Гідроелектростанції на Дунаї, Ізарі, Лесі та Майні мають бути викуплені у компанії Uniper. «ХСС блокує будівництво нових вітряних турбін та перешкоджає отриманню дешевої електроенергії», – сказав Шульце. «Через ХСС клімат Баварії безконтрольно теплішає».

Баварські «зелені» хочуть визначитись із передвиборчою програмою на виборах в Ерлангені. Вже в п’ятницю делегати в Ерлангені висунули своїх головних кандидатів на наступних європейських виборах, Мальте Галле (Байройт) та Хенріке Хан (Мюнхен).

Читайте також:  Прем'єр-міністр Китаю Лі Цян зустрівся із Зедером

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я