Геррманн за перегляд питання про подвійне громадянство

13

Радість багатьох прихильників Ердогана в німецьких містах є тривожним сигналом.

 

Геррманн за перегляд питання про подвійне громадянство

Після критики з боку «зелених» щодо поведінки турків на виборах у Німеччині, міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Херрманн закликав переглянути питання про подвійне громадянство. Лицемірство, яке виявляється тут «зеленими», просто нестерпне», – заявив політик ХСС в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur у Мюнхені в середу. З одного боку, провідні політики «зелених», такі як федеральний міністр сільського господарства Джем Оздемір, критикують поведінку турків на виборах у Німеччині. У той же час, за їхніми словами, запланована реформа закону про громадянство забезпечить «зростання подвійного громадянства, і в майбутньому багато хто з натуралізованих громадян користуватиметься правом голосувати двічі: один раз за Ердогана у своїй країні і за Оздеміра на виборах до Бундестагу».

Федеральний уряд нещодавно узгодив основні положення нового закону про громадянство. В його основі лежить скорочення мінімального терміну проживання для натуралізації – замість 8 років має бути достатньо 5 років, або навіть 3 у разі особливих успіхів в інтеграції.

Багато хто не відірвався від своєї попередньої батьківщини

Після виборів у Туреччині Оздемір заявив, що гучне тріумфування багатьох прихильників Ердогана в німецьких містах є тривожним сигналом. Коли молоді турки так бурхливо святкували перемогу Ердогана, це було «одночас відмовою від спільного життя тут, відмовою від ліберальної демократії», – сказав Оздемір.

Однак, на думку Херрманна, плани «світлофорного» уряду сприятимуть тому, що в майбутньому ще більше громадян Німеччини братимуть участь у закордонних виборах і, можливо, голосуватимуть там за автократів: «Давайте не обманюватимемо себе: це також призведе до подальшого зростання зарубіжної передвиборчої агітації нашій країні.» Більше того, більшість людей у ​​Німеччині не можуть зрозуміти, чому хтось повинен мати право на натуралізацію, але не відірваний від своєї попередньої батьківщини чи ще недостатньо інтегрований до нової. “Люди повинні чітко заявити, чи хочуть вони бачити тут центр свого життя”.

Читайте також:  Кремль заперечує наявність у Путіна проблем із серцем

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я