“Зелена молодь”: репутація партії “Зелених” підмочена

22

Кліматичні протести прямо зараз вбивають репутацію партії “зелених”. Для “зеленої” частини світлофорної коаліції дуже багато поставлено на карту.

 

“Зелена молодь”: репутація партії “Зелених” підмочена

Со-лідер руху «Зелена молодь» Тімон Дзієнус попередив про можливі руйнівні наслідки неамбітної кліматичної політики для «зелених». «Якщо «світлофори» не зможуть виконати кліматичні цілі та обмежити викиди у всіх секторах, то Партія зелених, зокрема, може зазнати великих збитків», – сказав він щотижневій газеті Die Zeit. Зараз для Партії зелених «багато поставлено на карту».

За словами Дзієнуса, ставлення «зелених» до кліматичного руху в останні тижні «швидше дратує» його. «Лютцерат постійно перетворювали на «символ», що виглядало так, ніби вони хотіли делегітимізувати протест. Іноді це звучить для нас дещо патерналістськи, начебто деякі політичні «зелені» хочуть диктувати кліматичному руху, який протест є правильним».

«Зелена молодь»: радикальними стають не протести, а сама кліматична криза

На запитання, чи не турбує його радикалізація кліматичного руху, Дзієнус відповів: «Що стає радикальним, то це сама кліматична криза. Кліматичний рух просто хоче, щоб ми нарешті адекватно відреагували на цю реальність».

З іншого боку, міністр економіки та енергетики Гессена Тарек Аль-Вазір («зелені») підкреслив у газеті Die Zeit, що ніхто не повинен ставити себе вище за закон. «Я бачу деякі тенденції до радикалізації, які мене турбують. Кліматичний рух також відповідає за свої власні ряди».

«Відчай, який відчувають деякі люди, може призвести до жахливих речей»

Аль-Вазір говорив про радикалізацію невеликих частин кліматичного руху. «У дитинстві мене часто брали із собою на акції протесту проти Західної злітно-посадкової смуги в аеропорту Франкфурта. Я бачив, як зростала конфронтація. У результаті двох поліцейських було застрелено», – сказав політик. «Чесно кажучи, я боюся, що розпач, який зазнають деякі люди, може призвести до жахливих речей».

Читайте також:  Баєрбок і Колона хочуть тіснішої співпраці з Ефіопією

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я