Муніципалітети закликали до реформ у Баден-Вюртемберг

14

Асоціація міст та муніципалітетів федеральної землі вимагала усунути «бюрократичні перешкоди».

Муніципалітети закликали до реформ у Баден-Вюртемберг

У листі на ім’я прем’єр-міністра федеральної землі Вінфріда Кречмана («Зелені») муніципалітети закликали до реформ у Баден-Вюртемберг. Відправники вимагали провести безпечну цифрову трансформацію економіки та суспільства.

Асоціація міст та муніципалітетів, а також спілка підприємств землі озаглавили листа: «У великій тривозі за нашу землю». У ньому відправники засудили «бюрократичні перешкоди» та заявили про «паралізуючу повільність».

Муніципалітети закликали до реформ у Баден-Вюртемберг: «переломний момент»

Лист на ім’я прем’єр-міністра Вінфріда Кречмана була написана главами центральних муніципальних об’єднань Баден-Вюртемберга та представниками торгівлі та промисловості. Крім того, під ним також підписалися керівники банків та кооперативних асоціацій землі.

Відправники впевнені, що у кризові періоди потрібні «фундаментальні реформи». Наприклад, кліматично безпечна цифрова трансформація економіки та суспільства.

У листі йдеться про те, що після початку війни в Україні настав «переломний момент». Саме це дозволило зробити переоцінку пріоритетів. «Час нестримного обтяження стандартами та юридичними правилами минув», — заявили відправники.

Муніципалітети закликали до реформ у Баден-Вюртемберг, щоб усунути бюрократичні перепони.  Фото: Olivier Le Moal/shutterstock.com

Об’єднання муніципалітетів та бізнес-спільнота землі закликали Кречмана до «змін у бік держави майбутнього з реалізованими обіцянками». Головні завдання: зробити нормативно-правову базу гнучкішою, пом’якшити держстандарти та усунути бюрократичні перешкоди.

Кречманн: «Я знаю, що ми маємо щось змінити»

У листі також містяться вимоги щодо забезпечення захисту даних та підвищення ефективності заходів щодо захисту клімату. Крім цього, асоціації та спілки землі розкритикували закон про державні закупівлі, а також вимоги, які пред’являються до малих та середніх банків.

На думку відправників, ефект від недоліків політичної та економічної систем призводить до паралізуючої повільності та застою. Нагадаємо, що ще у квітні 2022 року президент Асоціації муніципалітетів землі Штеффен Єгер закликав уряд Баден-Вюртемберг до реформ.

Читайте також:  Участь бундесверу у новій військовій місії ЄС у Нігерії

Вінфрід Кречманн прокоментував вимоги муніципалітетів та бізнес-спільноти федеральної землі. “Говорити, що ми зараз маємо створити комітет, який займеться питаннями зниження стандартів, це трохи безрозсудно”, – заявив політик.

Прем’єр-міністр підкреслив, що необхідно знайти такий формат, який дозволив би відразу вдатися до конкретних заходів. «Я знаю, що ми маємо щось змінити. <…> Ми напружено над цим працюємо», – додав Кречманн.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я