Шанхай замовив масове тестування на COVID

14

Місто закрито до з’ясування результатів тестування.

Шанхай замовив масове тестування на COVID

Шанхай замовив масове тестування COVID-19.

Найбільше місто Китаю Шанхай наказує провести масове тестування всіх 1,3 мільйона жителів району Янпу в центрі міста і тримати їх у своїх будинках принаймні доти, доки не стануть відомі результати.

Вимога є відлунням заходів, вжитих влітку, які призвели до двомісячної ізоляції всього міста з населенням 25 мільйонів людей, що зруйнувало його економіку, викликавши брак продовольства та рідкісні зіткнення між жителями та владою.

Перенесення термінів

На початку локдауну влада заявила, що вона триватиме лише кілька днів, але потім продовжувала продовжувати крайній термін.

Китай не виявляв жодних ознак відмови від своєї жорсткої політики NO-COVID з того часу, як цього тижня завершився великий з’їзд правлячої Комуністичної партії, який нагородив авторитарного лідера Сі Цзіньпіна третім п’ятирічний термін і заповнив вищі органи його прихильниками.

Шанхай замовив масове тестування COVID.  Фото: Luca Lorenzelli/shutterstock.com

Суворі заходи ввели по всій країні від Шанхаю на сході до Тибету далеко на заході, де також повідомляли про протести проти локдауна.

Незважаючи на громадський гнів, колишній голова шанхайського комітету Комуністичної партії, вища посадова особа міста, яка зрештою відповідала за заходи щодо блокування, отримав друге місце в Постійному комітеті Політбюро партії, що свідчить про зміцнення Сі на політичному рівні.

Шанхай замовив масове тестування: новий проект

Лі Цян, який був віртуальним главою адміністрації Сі, коли він очолював східну провінцію Чжецзян, був замінений мером Пекіна Чен Цзініном, колишнім президентом престижного пекінського університету Цінхуа та міністром охорони навколишнього середовища.

58-річний Чен здобув освіту в Лондонському університеті Брунеля і працював в Імперському коледжі Лондона, де 1993 року здобув докторський ступінь у галузі цивільного та екологічного будівництва.

Читайте також:  Cathay Pacific частково відновить польоти над Росією

На знак того, що жорсткі заходи Китаю зберігатимуться у довгостроковій перспективі, Шанхай планує збудувати постійний карантинний центр на острові на річці Хуанпу, яка поділяє фінансовий центр.

За словами Цайсіня, проект вартістю 1,6 мільярда юанів (221 мільйон доларів) на острові Фусін розширить існуючі приміщення для створення 3009 ізоляторів та 3250 ліжок, будівництво яких, як очікується, завершать за шість місяців.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :