Забруднення повітря в Індії: у столиці закриваються школи

15

Захисники довкілля звернулися до соціальних мереж, щоб добитися ухвалення рішення від уряду.

Забруднення повітря в Індії

Забруднення повітря у столиці Індії призвело до закриття деяких шкіл. Влада Нью-Делі повідомила, що учні початкових класів столичних освітніх закладів з метою безпеки повинні залишатися вдома. Також чиновники розглядають питання щодо обмеження руху громадського транспорту.

За даними Центральної ради з контролю за забрудненням, індекс якості повітря подолав у кілька позначок небезпечну категорію. Експерти відзначили величезну концентрацію шкідливих речовин у повітрі практично на всіх станціях моніторингу.

Як правило, у періоди підвищеного забруднення повітря у небезпеці виявляються найбільш уразливі верстви населення. Зокрема, діти із хронічними захворюваннями дихальних шляхів.

Таким чином, влада прийняла рішення скасувати уроки у школах для початкових класів. А також заборонити заняття на відкритому повітрі для середньої та старшої ланки. Повідомляється, що передмістя столиці тимчасово перевели дітей молодших класів на дистанційне навчання.

Забруднення повітря в Індії: активісти забили на сполох

Втім, рішення про закриття столичних шкіл було ухвалено після численних скарг батьків школярів. Крім того, захисники довкілля звернулися до соціальних мереж, щоб поширити інформацію про згубний вплив забрудненого повітря на дітей. Наприклад, еколог Вімленд Джа в Твіттері закликав владу Нью-Делі негайно звернути увагу на проблему.

За словами чиновників, найближчим часом місто також розгляне питання щодо обмеження руху автотранспорту. Власне, влада вже заборонила в’їзд до столиці дизельних вантажівок, які перевозять продовольчі та побутові товари.

Читайте також:  У Росії змінять призовний вік: кого тепер закликатимуть?

Нью-Делі стала брудною столицею світу вчетверте

Зазначимо, що Нью-Делі вже кілька років поспіль стає найбруднішою столицею світу. Крім того, жодне місто в Індії не близьке до міжнародних стандартів якості повітря. За даними ВООЗ, більше половини міст із найбруднішим повітрям перебувають в Індії.

Незважаючи на ухвалення проектів щодо зниження концентрації шкідливих речовин у повітрі, експерти прогнозують Індії кліматичну катастрофу. На тлі геополітичної ситуації та коронавірусних обмежень за кілька років жодна прийнята програма щодо покращення екології в країні так і не була реалізована.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я