Опра Вінфрі просить повернути Гаррі та Меган до королівської родини

16

Опра Вінфрі просить повернути Гаррі та Меган до родини. Несподіваний поворот, оскільки багато хто вважає, що вина телеведучої у так званому «Мегзіті» теж є. Саме інтерв’ю, яке у 2021 році Сассекси дали Опре, стало одним із ключових пунктів конфлікту. Зараз Вінфрі — одна з головних прихильниць того, щоб Гаррі і Меган налагодили стосунки з іншими членами королівської родини.

Опра Вінфрі просить повернути Гаррі та Меган до родини

У шанувальників королівської родини настав новий етап обговорень з приводу відносин знаменитої четвірки: братів Вільяма та Гаррі та їх обраниць Кейт та Меган. Ці обговорення, втім, ніколи й не вщухали. Однак зараз інтерес до цих двох пар тільки зріс.

Все тому, що нещодавно четвірка зустрілася у Віндзорі. Усі вони приїхали, щоби вшанувати пам’ять королеви. І, можливо, ця зустріч стане знаковою у примиренні сімей.

Опра Вінфрі — одна з тих, хто дуже чекає на це примирення. Можливо, телеведуча відчуває невелику, але все ж таки провину, і вважає себе причетною до сварки. Про ситуацію в королівській родині Опра написала у соцмережах. Так, вона висловила побажання, щоб сімейний конфлікт з Гаррі та Меган скоріше завершився. Телеведуча хоче, щоб усі родичі помирилися та налагодили стосунки.

Крок до примирення зроблено

Можливо, все саме йде до примирення. Адже за життя Єлизавети, здавалося, конфлікт нерозв’язний. Але тепер, коли на престол зійшов Карл III (Чарльз), ситуація змінилася. Здається, батько Вільяма та Гаррі серйозно налаштований на те, щоб відновити мир у сім’ї. Кажуть, що Чарльз уже поговорив із Вільямом і попросив старшого сина зробити крок назустріч молодшому.

Вільям прислухався до поради батька і подзвонив братові. Вони довго розмовляли і як результат зустріч у Віндзорі. Щоправда, пройшла вона не надто тепло. Але з огляду на те, що до цього Сассекси практично не спілкувалися ні з ким із сім’ї, це вже великий успіх. Залишається чекати кроку у відповідь від Гаррі з Меган.

Читайте також:  Як принц Гаррі з улюбленого онука перетворився на біль голови Єлизавети II

Сумнівно, що Опра Вінфрі якось може допомогти у цій справі. Але що більше примирення прихильників, то швидше воно відбудеться. А як ти вважаєш?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я