Хейтери знову критикують фігуру Селени Гомес

17
Селена Гомес

Мало хто зі знаменитостей може похвалитися всенародною любов’ю незважаючи ні на що. Що вже казати, навіть обожнюваний багатьма Кіану Рівз примудряється нарватися на критику. Нещодавно ж під приціл обурених потрапила кохана Бенні Бланко. Так, Селена Гомес постала в італійському образі на врученні премії Гільдії кіноакторів. Що ж так не сподобалося користувачам Мережі, ти дізнаєшся в нашому матеріалі в найближчі кілька хвилин.

Селена Гомес в італійському образі

Селена Гомес

Селена Гомес, поза всяким сумнівом, є однією з тих знаменитостей, за ким громадськість стежить буквально постійно. Який вигляд має співачка, чи набрала вона вагу, що вона сказала і як поводиться в тій чи іншій ситуації. Не рятують ситуацію і відповіді знаменитості на різкі випади на свою адресу. Адже навіть у таких випадках люди не зупиняються перед тим, щоб укотре зачепити зірку.

Селена Гомес

Подібне сталося і цього разу. Бачиш, кохана Бенні Бланко з’явилася на врученні премії Гільдії кіноакторів 24 лютого 2024 року. Так, Селена Гомес постала в італійському образі, явно збираючись ловити на собі того вечора захоплені погляди. І на те була вагома причина.

Селена Гомес

Селена з’явилася в ефектній білій сукні від Atelier Versace. Вбрання артистки розкішно виблискувало завдяки тому, що воно розшите паєтками білого кольору. Тонкі бретельки дивовижним чином поєднувалися зі сріблястою фурнітурою. Цікаво, чи справді це вбрання можна назвати “весільним”?

“Виглядає карколомно”

Селена Гомес

Образ Гомес доповнили великі сережки-кільця від Messika White з діамантами. Але що ж тут італійського, запитаєш ти. Насправді, для цього необхідно звернути увагу на зачіску співачки. Адже Селена, як неважко помітити, відмовилася від звичного пучка волосся, зробивши вибір на користь об’ємної укладки. Довгі локони знаменитості спадали, а коротші обрамляли обличчя.

Читайте також:  Удар для меган. Принц Гаррі приховав, що підтримує зв'язок зі своєю колишньою

Селена Гомес

Співачка наче була однією з тих пекучих італійських кінозірок, що могли з легкістю закрутити голову будь-якому чоловікові. Ба більше, деякі користувачі Мережі навіть порахували, що Селена неймовірно схожа в цьому образі на Мерилін Монро. На жаль, тих, хто захопився вбранням Гомес, було не так вже й багато. Так, під фотографіями знаменитості проявилися хейтери, готові розкритикувати артистку за все і вся.

Селена Гомес

“Та вона виглядає на 45+”, “Вона що, знову набрала? Їй слід навчитися закривати холодильник на замок”, “Ну і навіщо варто було так вбиратися? Наречений все одно втік подалі від такого сорому”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я