«Яке гарне кохання дочки». Шакіра зворушила шанувальників відео з батьком

66

Скільки негараздів останнім часом впало на Шакіру. Але співачка виявляє неймовірну стійкість. До сумного розставання із Жераром Піке додалися ще й проблеми з татом. Батько Шакіри хворий, і йому потрібні постійний догляд та турбота рідних. Шакіра – зразкова дочка, без сумніву. Нещодавно вона виклала у Мережу відео, де допомагає татові робити розминку для ніг. Відео не тільки зворушило шанувальників співачки, але багатьох навіть змусило розплакатися.

Батько Шакіри хворий: як дочка підтримує тата

«А життя — це те, що відбувається між візитами до лікарні та костюмами на Хелловін», – Написала в одному з останніх постів Шакіра. Співачка поділилася відео, на якому вона допомагає своєму батькові розминати ноги. Батьку Шакіри 91 рік. У лікарні він опинився ще навесні після невдалого падіння. Пізніше Шакіра забрала його додому. Але лікарі та лікарні після цього із життя не зникли.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Shakira (@shakira)

Шанувальників Шакіри зворушило, з якою турботою та теплотою вона допомагає татові. Відразу Шакіра сама рухала кінцівки батька, а потім, коли він спробував зробити це самостійно, дочка так щиро раділа кожному руху. А потім Шакіра поцілувала босі ноги батька. Це було неймовірно зворушливо.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Shakira (@shakira)

«Зразкова мати, зразкова дочка. Досконала жінка, як її не любити», «Це змусило мене розплакатися. Немає таких, як ти, Шакіра!», «Кохання в кращому її вигляді», «Як вона любить свого тата. Нехай благословить вас Бог», «Яка гарна любов дочки»– пишуть користувачі під відео.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Shakira (@shakira)

Як Шакіра справляється

Внутрішня сила Шакіра варта захоплення. Вона пережила непросте розлучення з коханим Жераром Піке. Чоловік, як виявилося, зраджував Шакірі. Нещодавно почуття співачка вилила у новому музичному кліпі. Там артистка з’явилася з діркою у грудях. Відразу зрозуміло, що Шакірі зараз нелегко.

Читайте також:  Жерар Піке змінив Шакірі півсотні разів

За сюжетом кліпу, у супермаркеті артистка зустрічає свого колишнього. Він вириває її серце. Звичайно, все це надто буквально. Але по суті саме це і сталося в особистому житті співачки. У пісні «Monotonía» Шакіра ділиться, що їхнє кохання з Піке знищило одноманітність.

Шанувальники поважають Шакіру за те, що вона в такий складний період знаходить сили піклуватися про близьких. А тебе захоплює стрижень артистки?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :