Блокада дороги у мюнхенському Штахусі: швидка у пробці

26

Letzte Generation ігнорує критику, що обрушилася на них у різні боки, і сьогодні продовжує уличнве протести – терер у Мюнхені.

Letzte Generation / Twitter

Вчора автомобіль швидкої допомоги прибув на місце аварії пізніше, ніж планувалося через кліматичні активісти. Критика після цього інциденту велика, і міністр юстиції також загрожує наслідками. Але активісти продовжують протести – сьогодні блокада дороги у мюнхенському Штахусі.

Твіт «Дермо трапляється» піднімає хвилю

Самі активісти трохи пізніше висловлюють жаль. Прес-секретар Карла Хінріхс заявила у твіттері, що щиро сподівається, що стан велосипедиста не погіршився через пізнє прибуття машини швидкої допомоги. Наступного дня учасник гурту Ларс Вернер запевняє, що активісти продовжать «виявляти максимальну обережність», щоб не блокувати будь-які рятувальні операції чи надзвичайні ситуації. Якщо швидка допомога має проїхати, активісти негайно встають, сказав Вернер. «У будь-якому разі захист людського життя має більший пріоритет, ніж блокування окремих автомобілів».

Але відмовлятися від протестів на дорогах «останнє покоління» не збирається. Активістів також закликають продовжувати роботу у Твіттері. Наприклад, кліматичний активіст Тадзіо Мюллер пише про аварію і своїх товаришів по кампанії: «Чорт, але не лякайтеся. Це боротьба за клімат, а не кліматичні обійми. Його висновок: «Люймо трапляється».

Трохи пізніше він видаляє твіт і вибачається. Коментарі нижче показують, що не всі приймають. Тема поляризує і розбурхує звичаї.

Блокада дороги у мюнхенському Штахусі: багато гніву

Друга частина його твіту викликала ажіотаж. Якщо машину швидкої допомоги заблокують, активісти можуть бути винні у заподіянні тілесних ушкоджень через необережність. Багато користувачів реагують гнівно.

Читайте також:  Кліматичний протест із відбійними молотками перед будівлею Міністерства транспорту

Критика канцлера Шольца

Зіпсовані витвори мистецтва це одне. Але чи може протест проти клімату зайти так далеко, що це загрожуватиме життю людей? Ні, цього не має бути, каже канцлер Олаф Шольц (СДПН). Він закликав учасників не наражати на небезпеку інших, каже Шольц. Загалом дії «останнього покоління» не спричинили «широких оплесків».

Заклики до переслідування стають дедалі голоснішими. Тим часом прокуратура Берліна отримала близько 730 справ, що стосуються дій. ВДП у Берліні закликає до створення центрального органу, який допоможе постраждалим подати позови про відшкодування збитків.

Навіть Луїза Нойбауер знаходить критичні слова

І навіть найвідоміший активіст з клімату в Німеччині Луїза Нойбауер знаходить критичні слова: «Легітимність дій залишається незмінною і пропадає з тим фактом, що люди наражаються на небезпеку», — сказала вона. Критичні ситуації, такі як формування смуги порятунку, регулярно плануються для всіх акцій протесту її організацією Fridays for Future.

Вона описує реакцію Шольца як «цинічну». Зрештою, сам канцлер «особисто» сприяє тому, щоб люди наражалися на непряму небезпеку через політичні блокади швидкого захисту клімату. «Поки уряд блокує справедливий захист клімату, у суспільстві буде дедалі більше розбіжностей».

Блокада дороги у мюнхенському Штахусі: адгезійна акція

Не злякавшись дебатів, “Останнє покоління” продовжує свої протести. Згідно із заявою, акції у Берліні та Фрайбурзі пройшли четвер. А в Мюнхені в п’ятницю вранці активісти залипли на жвавій вулиці Карлсплац.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я