Бундестаг ухвалив реформу охорони здоров’я

10

Протягом багатьох років медичне обслуговування стає все дорожчим, що створює проблеми для мільйонів сімей. Тепер уряд хоче вжити контрзаходів за допомогою закону.

 

Бундестаг ухвалив реформу охорони здоров’я

Бундестаг прийняв спірну реформу системи догляду за хворими, що передбачає пільги для тих, хто потребує догляду та підвищення внесків. Під час поіменного голосування 377 депутатів проголосували за законопроект міністра охорони здоров’я Карла Лаутербаха (СДПН). 275 депутатів проголосували проти та двоє утрималися.

У зв’язку із зростанням видатків реформа світлофорної коаліції передбачає збільшення з 1 липня внеску на догляд за хворими на 0,35 % – для людей без дітей навіть більше. В даний час він становить 3,05% від брутто-зарплати і 3,4% для тих, хто не має дітей.

Допомога з догляду за тими, хто потребує догляду вдома, який востаннє підвищувався в 2017 році, буде підвищено на 5 % на початку 2024 року. Доплати для тих, хто потребує догляду вдома, також мають бути збільшені у 2024 році. Зовсім нещодавно урядові фракції СДПН, ВДП та «зелених» домовилися про покращення, які підуть на користь родичам, які здійснюють догляд на дому.

Читайте також:  "Зелені" закликали до змін у Баварії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я