ЄС та Південна Корея запустять “Зелене партнерство”

9

Вони також хочуть більш тісно співпрацювати у сфері політики безпеки.

 

ЄС та Південна Корея запустять «Зелене партнерство»

Європейський Союз та Південна Корея хочуть розширити співпрацю у галузі захисту клімату – «Зелене партнерство». На своїй 10-й зустрічі на найвищому рівні голова Комісії ЄС Урсула фон дер Ляйєн та президент Південної Кореї Юн Сок Йоль домовилися у понеділок у Сеулі про початок «Зеленого партнерства». ЄС і Південна Корея поглиблюватимуть співпрацю щодо проектів у галузі чистої енергії, сказала фон дер Ляйєн, додавши: «Це добре для наших ланцюжків поставок, добре для конкурентоспроможності і добре для планети».

У рамках нового партнерства обидві сторони зміцнили свою рішучість не допустити глобального потепління нижче 1,5 градуса і стати кліматично нейтральними не пізніше 2050 року, заявила Комісія ЄС. ЄС та Південна Корея також хочуть більш тісно співпрацювати у рамках наукової програми ЄС «Обрій Європа», яка фінансує дослідження. Відповідно до спільної декларації, переговори з цього питання мають розпочатися.

ЄС та Південна Корея також хочуть більш тісно співпрацювати у сфері політики безпеки. Обидві сторони домовилися розвивати партнерство у сфері безпеки та створити діалог на рівні міністрів закордонних справ для просування глобального миру та безпеки, йдеться у документі. Фон дер Ляйєн та президент Ради ЄС Шарль Мішель, який також був присутній на зустрічі, раніше відвідали саміт G7 демократичних економічних держав у Хіросімі, Японія, як і Юн. Південна Корея була однією з країн, що приймають.

Читайте також:  Нетаньяху та Шольц відвідали меморіальний комплекс Голокосту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я