У лісах Колумбії йдуть пошуки зниклих дітей

37

Виявлено свіжі сліди, притулок із листя та гілок, та наполовину з’їдені фрукти.

 

У лісах Колумбії йдуть пошуки зниклих дітей

Приблизно через 3 тижні після аварії невеликого літака в тропічних лісах Колумбії, супутникові знімки тепер використовуються для пошуку 4-х зниклих дітей. Мета полягає в тому, щоб знайти можливі маршрути, якими могли слідувати четверо братів і сестер у віці 13, 9 і 4 років і 11 місяців, повідомило в понеділок управління цивільної авіації південноамериканської країни.

Згідно з заявою, пошуки були активізовані після прибуття нових військовослужбовців та приєднання до пошукової операції, яка отримала назву «Операція Надія», представників корінного населення. У вихідні бабуся дітей звернулася до президента Колумбії Густаво Петро із проханням продовжити пошуки.

Виявлено сліди та притулок

Брати та сестра розбилися на гвинтовому літаку Cessna 206 у департаменті Какета 1 травня. Внаслідок аварії загинули їхня мати, пілот і вождь корінного народу. За останніми звітами, солдати, які розшукують зниклих дітей, виявили свіжі сліди, імпровізований притулок, збудований з листя та гілок, та наполовину з’їдені фрукти.

Діти належать до корінного населення і, за повідомленнями ЗМІ, разом із матір’ю прямували до столиці Боготи, куди їхній батько втік після постійних загроз з боку збройних угруповань. Їхнє знання регіону, можливо, допомогло їм вижити після краху в джунглях.

Читайте також:  Робота гуманітарних організацій у Туреччині

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я