Якщо купили не за розміром: як швидко розтягнути нове взуття в домашніх умовах

105

Незабаром ми змінимо зимове взуття на легше і весняне. А при зміні сезону часто буває так, що черевики починають натирати. Або ж у магазині взуття сиділо на нозі добре, а після кількох годин ходіння – почало натирати. Але впоратися із цією проблемою можна самостійно, за допомогою простих домашніх засобів.

Шкіра та замша

Якщо нові туфлі вам натирають, то не поспішайте нести їх відразу в майстерню. Взуття з натуральних матеріалів швидко розтягується за допомогою простих способів і краще це робити в домашніх умовах, щоб туфлі одразу лягли по вашій нозі, пише РБК Styler.

  • Налийте гарячу воду у ванну або таз, опустіть туди взуття буквально на одну хвилину. Потім вилийте воду і дайте туфель охолонути. Щоб не намочити взуття всередині – покладіть пакети всередину.
  • Надягніть товсті шкарпетки і взуйтеся, походьте так вдома кілька годин.
  • Надягніть товсті шкарпетки, взуйтеся і візьміть фен. Направте тепле повітря на область, де вам тисне. Якщо вийде – намагайтеся при цьому рухати пальцями ніг.

Лаковане взуття та замша

  • Візьміть ватяний диск, налийте на нього горілку або спирт, протріть цим диском внутрішню частину взуття. Надягніть щільні шкарпетки і взуйтеся. Сходіть так хоча б півгодини-годину. Бажано перед цією процедурою провести тест на реакцію – капніть спиртом на маленьку непомітну область взуття.
  • Перед носінням такого взуття поза домом потрібно добре помити туфлі і обробити їх дезодорантом. Це дозволить позбутися запаху спирту.

Штучна шкіра

Розтягувати таке взуття трохи складніше, тому що можна його пошкодити. У майстерню відносити для розтяжки взуття зі штучної шкіри також не рекомендується.

  • Намажте внутрішню частину взуття жирним кремом та залиште на кілька годин. Потім надягніть щільні шкарпетки і походьте у взутті хоча б 15 хвилин. Потім заберіть серветкою залишки крему.
  • Вставте у взуття поліетиленові пакети, а потім насипте крупу. Замість пакетів можна використовувати плівку. Залийте крупу теплою водою та залиште на ніч. Крупа набухне, і взуття потроху розтягуватиметься.
Читайте також:  Корнерегель – ефективний засіб для лікування пошкоджень рогівки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я