Як «Альтернатива для Німеччини» використовує кризу

15

Права партія хоче залучити прихильників.

Альтернатива Німеччині використовує кризу.

“Альтернатива для Німеччини” використовує кризу, щоб отримати нових прихильників. 4 листопада партія випустила документ із позицією щодо виходу зі складного становища.

Свої міркування члени правої партії оформили у 8 пунктів. Варто зазначити, що деякі з них можуть озватись великою кількістю німців. Навіть якщо вони не є ідейно «правими».

“Альтернатива для Німеччини” використовує кризу: енергетика

По-перше, AfD називає ядерну енергію “енергією майбутнього”. Криза показала, що Німеччина гостро потребує будь-яких видів палива. Праві пропонують відмовитися від переходу до «зеленої» енергії та почати користуватися всім, що є. Вугілля – не виняток.

Також «Альтернатива для Німеччини» пропонує захистити мешканців від втрати купівельної спроможності. Для цього, на думку її членів, необхідно включити інфляцію для мінімальної заробітної плати. Відповідний закон має бути змінено.

Однак інші пункти все ще можуть викликати дискусії. І чесно кажучи, їх більше, ніж популістськи, — безперечних. Вони стосуються по суті двох тем: забезпечення максимальної енергетичної незалежності Німеччини та війни Росії з Україною.

“Альтернатива для Німеччини” використовує кризу: безпека

У пункті № 4 AfD свідчить, що «світ — найкраща гарантія безпеки». Тому пропонує шукати рішення за допомогою ОБСЄ та ООН. Проблема у тому, що це просто не працює. Без допомоги Заходу Україні, найімовірніше, справді доведеться піти на переговори. Однак це означатиме не світ, а заморожування конфлікту.

Крім того, права партія хоче скасувати всі санкції проти російських енергоносіїв. Це означає «ні» нафтовому ембарго, вільна купівля нафтопродуктів з Росії, а також відновлення постачання трубопровідного газу звідти.

Читайте також:  Шольц попросив Цзіньпіна чинити тиск на Росію

Проблема в тому, що Ангела Меркель свого часу теж поклалася на дешеве паливо із Росії. В результаті Німеччина зараз болісно злазить з «газової голки», зазнаючи колосальних витрат. Якби постачання почали диверсифікувати хоча б після анексії Росією Криму, країна мала б набагато менше проблем.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я