Понад 5 тис. мостів в Індії не пройшли перевірку безпеки

36

Мешканці Індії щодня ризикують життям, пересуваючись старими спорудами.

Понад 5 тис. мостів в Індії

Понад 5 тис. мостів в Індії перебувають в аварійному стані. Тому щодня пасажири ризикують життям, пересуваючись старими спорудами на поїздах і автомобілях.

Втім, про плачевний стан старих споруд стало відомо кілька років тому. У 2018 році представники Індійського центру системи управління мостами лише в одному штаті Уттар-Прадеш нарахували близько 230 мостів, що знаходяться в аварійному стані.

Незважаючи на зауваження експертів, влада індійських міст не поспішила взяти до уваги проблему. Наприклад, у звіті представників центру високо оцінювалася якість мостів, збудованих за часів британського правління. Однак прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді досить критично поставився до спадщини Великої Британії в Індії. Як відомо, політик уже неодноразово пропонував перейменувати англійські назви вулиць та заборонити пісні англійською мовою під час проведення національних свят.

Трагедія на мосту в Індії: ще 5 тис. мостів не пройшли перевірку безпеки

Тим не менш, ситуація набула крутого повороту після обвалення мосту в Гуджараті. Трагедія забрала життя понад 140 людей. Примітно, що міст звалився одразу після тривалого ремонту.

Згідно зі звітом поліції, близько 500 людей зібралися на мосту, щоб відзначити одне з найголовніших індійських свят Дівалі. Внаслідок високої завантаженості троси підвісного мосту обірвалися, а люди впали в річку Махчу.

Власне тепер уряд Індії стурбований іншими мостами, які мають не тільки пішохідний маршрут. Як виявилося, близько 7 тис. мостів в Індії було збудовано майже 150 років тому.

Читайте також:  Роскосмос продовжить участь у роботі МКС до 2028 року

Як пояснює інженер Сахіл Мхатре, крім застарілості мостів, багато хто з них не проходить перевірку за технічними параметрами. Так, будівельники минулих століть не розраховували на навантаження вище за карети та коні. Однак зараз старі дорожні споруди змушені витримувати вагу автомобілів. А також залізничний транспорт.

Експерт зауважив, що уряд має проводити перевірку мостів кожні 3 роки. Зокрема, у сучасних мостах у конструкцію встановлюються спеціальні датчики, які контролюють навантаження на міст.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я