США та Канада заборонили чиновникам Tiktok

18

З міркувань безпеки державні службовці США і Канаді змушені видалити Tiktok зі своїх робочих мобільних телефонів. Існує побоювання, що китайська держава має доступ до даних Tiktok.

США та Канада заборонили чиновникам Tiktok

Державні службовці в США та Канаді повинні видалити китайську програму для соціальних мереж Tiktok зі своїх службових пристроїв з міркувань безпеки. Вони заборонили чиновникам Tiktok: У США урядовим установам буде дано 30 днів на те, щоб переконатися, що програма для перегляду відео більше не використовується на робочих телефонах та інших пристроях, згідно з довідкою, опублікованою адміністрацією президента США Джо Байдена у понеділок (за місцевим часом) . У Канаді заборона вже діє від цього вівторка. Співробітникам Комісії ЄС також більше не дозволять використовувати Tiktok на службових мобільних телефонах.

Tiktok належить китайській групі Bytedance і переважно використовується молоддю. Додаток також дуже популярний у західних країнах. У той же час, вже давно звучить критика, що дані на пристроях з Tiktok є небезпечними. Існує побоювання, що китайська держава може мати до них доступ. Компанія Tiktok відкидає це.

Відповідальний міністр Канади Мона Фортьє обґрунтувала заборону в Оттаві «неприйнятним ризиком для приватного життя та безпеки». За її словами, це запобіжний захід. Нині немає жодних доказів того, що торкнулась урядової інформації. Однак, методи збору інформації Tiktok дозволяють отримати значний доступ до вмісту мобільних пристроїв. Тому завантаження програми на урядові пристрої буде заблоковано, йдеться у повідомленні. Програми, які вже були завантажені, мають бути видалені.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо відповів на запитання, чи розглядає уряд можливість повної загальнонаціональної заборони Tiktok: «Це може бути першим кроком. Можливо, це буде єдиний крок, який нам доведеться зробити. Але ми стежитимемо за тим, щоб на кожному кроці ми захищали безпеку канадців». Комісія ЄС вже оголосила у четвер, що заборонить Tiktok на службових телефонах. Крім того, додаток має бути видалений з приватних пристроїв, на яких використовуються додатки Комісії ЄС, до 15 березня.

Читайте також:  Чому не варто спати в одному ліжку з вихованцями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я