Wissing представляє нове розслідування у спорі про будівництво доріг

20

У коаліційній суперечці про прискорення процедур планування у сфері транспорту федеральний міністр транспорту Фолькер Віссінґ (СвДП) продовжує наполягати на розширенні доріг та підкріплює це новими цифрами. «Згідно з недавнім дослідженням, вантажний трафік на дорогах збільшиться на 34 відсотки до 2051 року», – сказав Віссінґ газеті «Reutlinger General-Anzeiger».

Якби дороги були розширені, це мало б величезні наслідки для Німеччини. «Ось чому ми повинні усунути вузькі місця усюди в Німеччині за допомогою необхідних заходів щодо розширення».

Віссінґ хоче, щоб дороги та мости будувалися швидше. «Зелені» категорично відкидають прискорення будівництва нових автомагістралей. У четвер коаліційний комітет також не зміг домогтися прориву. Переговори мають тривати найближчими тижнями.

Вісінг сказав: «Дороги є найважливішим засобом пересування. Дозвольте мені ще раз навести цифри. Обсяг вантажних перевезень у 2019 році становив 4,367 млрд тонн. 2051 року ми матимемо 5,7 мільярда тонн». Це на 34% більше, ніж на дорогах, сказав він. «Як це транспортуватиметься, ось у чому питання». Пропускної спроможності залізниць недостатньо, щоб перемістити туди додатковий обсяг вантажів із автомобільних доріг.

Читайте також:  Протилежні думки щодо створення європейської армії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я