Це працює: несподіваний і простий спосіб швидко позбутися пилу

29

Іноді необхідно, щоб будинок засяяв чистотою вже за лічені хвилини, а часу на прибирання мало. Наприклад, коли гості вже на порозі, а у вас досі не витерлий пил. Суха ганчірка може тільки підняти пил, який знову осяде на поверхнях, а вологе прибирання залишить сліди та розлучення. Але китайці придумали свій спосіб, як швидко позбутися пилу!

На перший погляд, спосіб може здатися дещо дивним, але ті, хто вже встиг випробувати пораду, кажуть, що лайфхак дійсно працює, розповідає Obozrevatel.

Замість ганчірки або рушника у боротьбі з пилом рекомендують використовувати старі панчохи. Можна взяти й капронові колготки. Звичайно, вони мають бути чистими, хоч і не обов’язково новими. Візьміть швабру або віник і оберніть панчохи навколо них. Нейлон притягне до себе навіть найменші та непомітні частки пилу. А пояснюється все дуже просто – статичною електрикою. Панчохи притягнуть пил краще за будь-яку іншу тканину.

Обмотавши капронові колготки навколо швабри, можна дотягнутися навіть до віддалених важкодоступних куточків на стелі, де збирається пил та павутиння. На всі знадобляться лічені хвилини – і поверхні будуть чистими.

Читайте також:  Коли життя не в радість: що таке ангедонія, і як з нею боротися

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я