Вюст звинуватив “світлофор” у невігластві та зарозумілості

17

У п’ятницю на малій партійній конференції ХДС у Берліні він розкритикував коаліцію.

 

Вюст звинуватив «світлофор» у невігластві та зарозумілості

Міністр-президент землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС) піддав різкій критиці дії федерального уряду в умовах нинішньої кризи та складної економічної ситуації. «Світлофор» сіє розбрат та невизначеність, дозволяючи проблемам розгорятися доти, доки не спалахнуть соціальні конфлікти», – заявив він у п’ятницю на малій партійній конференції ХДС у Берліні. «Це погано для Німеччини. І це навіть небезпечно для демократії. Ми не сприймаємо цього як народна партія центру». В’юст також звинуватив коаліцію в «невігластві та зарозумілості», коли йшлося про стурбованість муніципалітетів великою кількістю біженців, і розкритикував політику захисту клімату.

Він сказав, що «метушливий миттєвий підхід до опалення» загнав багатьох людей у ​​кут, перевантажив та розчарував їх. «Досить багато хто відштовхнувся від демократичних партій». Ті, хто не бере із собою людей у ​​процес зміни енергетичних систем, заганяють захист клімату в кут та підривають демократичну стабільність у країні. Завдання ХДС – знайти баланс між необхідним та можливим».

Вюст наголосив на орієнтації ХДС: «В основі має лежати наш християнський образ людини. Його основні засади не втратили своєї актуальності. Вони забезпечують основу для вирішення великих питань нашого часу та міцно утримують нас у політичному центрі».

Читайте також:  Розчарування, радість та безліч питань серед німецьких турків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я