Політики за посилення заходів проти антисемітів

11

У зв’язку з релятивізацією палестинськими прихильниками в Німеччині кривавої бійні ХАМАС в Ізраїлі політики закликають до всеосяжних і жорстких заходів проти антисемітських агітаторів. Уповноважений федерального уряду боротьби з антисемітизмом Фелікс Кляйн запропонував посилити кримінальне покарання за підбурювання народу. Заступник голови ХДС Карін Прієн заявила: «Ми повинні позбавити їх резонаторів, закрити їхні мечеті, їхні кафе та клуби та конфіскувати гроші, які інакше будуть використані для терору у світі».

Кляйн пояснив у Funke-Mediengruppe, що пункт про підбурювання народу повинен застосовуватися в майбутньому без необхідності встановлення факту порушення громадського спокою, як це було досі. За його словами, на практиці часто виникають складнощі із застосуванням колишньої норми. “У минулому було багато випадків припинення попереднього виробництва, що викликало нерозуміння з боку постраждалих та громадськості”, – пояснив Клейн. «Ця уточнююча поправка до закону має бути внесена негайно, щоб ми як держава чітко окреслили червоні лінії – проти будь-якої форми ненависті та підбурювання на наших вулицях».

Підбурювання народу регулюється статтею 130 Кримінального кодексу. Воно включає різні види правопорушень. Найбільш серйозні з них караються позбавленням волі на строк щонайменше три місяці та максимум п’ять років. При цьому обов’язковою умовою є те, що злочини пов’язані з публічним ефектом або спрямовані на неповнолітніх.

Прієн хоче посилити правові наслідки

Прієн, який є представником Єврейського форуму ХДС, написав у статті для газети «Більд»: «Ми маємо максимально ускладнити життя радикальним ісламістам». Суспільство має «обговорювати такі нові шляхи і, за потреби, створювати відповідні правові рамки», – зажадала вона далі. «Крім того, необхідно посилити правові наслідки підтримки терору та антисемітизму в усіх сферах». Вона не уточнювала. “Наша проблема в тому, що ми не можемо вислати з країни багатьох злочинців”, – сказала вона.

Читайте також:  Україна потребує будь-якої підтримки

Після кривавої бійні, влаштованої палестинською терористичною організацією ХАМАС в Ізраїлі та перед ізраїльськими контратаками в секторі Газа, прихильники палестинців у вихідні дні провели акції протесту в багатьох містах Німеччини, причому в багатьох місцях, незважаючи на заборони. Поряд із побитим ісламістами вигуком «Бог великий/більше» та гаслом «Вільна Палестина», була виражена солідарність із мережею Samidoun, яка відкрито підтримувала терор ХАМАС у Берліні та щодо якої має бути введена заборона на діяльність.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я