ХДС/ХСС закликає посилити покарання за антисемітизм

8

Глава парламентської фракції ХДС Добріндт хоче проводити «жорсткий курс проти ненависників євреїв та Ізраїлю, послідовний та суворий». Генеральний секретар ХДС Ліннеманн також наполягає на «обов’язковій інтеграційній угоді».

ХДС/ХСС закликає посилити покарання за антисемітизм

ХДС/ХСС закликає посилити покарання за антисемітизм

Провідні політики ХДС/ХСС закликали посилити покарання за антисемітські та антиізраїльські висловлювання.

“У Німеччині існує імпортний антисемітизм і ненависть до Ізраїлю”, – заявив лідер партії ХДС Олександр Добріндт в інтерв’ю газеті Bild am Sonntag.

«Необхідно послідовно і жорстко припиняти ненависть до євреїв та Ізраїлю». За його словами, без визнання права Ізраїлю на існування у Німеччині більше не повинно бути притулку та інших видів захисту. Того ж вимагав у газеті генеральний секретар ХДС Карстен Ліннеманн.

Крім того, прихильники тероризму, які мають подвійні паспорти, повинні бути позбавлені німецьких паспортів і, безумовно, їм має бути заборонено перебування у Німеччині, зажадав Добріндт.

«Кожному, хто підбурює проти Ізраїлю, має загрожувати не менше шести місяців ув’язнення, а антисемітизм має бути класифікований як особливо тяжкий випадок підбурювання народу».

Ліннеманн заявив: «Дуже важливо, щоб ті, хто приїжджає до Німеччини, брали наші цінності. Для цього нам потрібна обов’язкова інтеграційна угода». За його словами, «ті, хто цьому не відповідає, насправді втратили своє право на проживання та мають виїхати». Настав час уважно придивитися до мусульманського антисемітизму і боротися з ним.

Злочин «підбурювальна образа»

Безумовно, люди, які розпалюють ненависть або ображають інші групи, вже можуть бути звинувачені у розпалюванні ненависті.

До того ж, два роки тому було також запроваджено склад злочину «підбурювання до образи», яке спрямоване на розпалювання ненависті, яке розповсюджується, наприклад, в Інтернеті за допомогою прямих повідомлень. На той час у Німеччині вже проходила подібна дискусія у зв’язку з ескалацією конфлікту між палестинським терористичним угрупованням ХАМАС та Ізраїлем, який потім завершився припиненням вогню за посередництва Єгипту.

Читайте також:  ЄС хоче запобігти ескалації на Близькому Сході

Крім того, у 2021 році до Кримінального кодексу також було додано пункт, що стосується покарання у разі винесення обвинувального вироку – з цього моменту антисемітські мотиви прямо вказуються як причини, які можуть спричинити суворіше покарання.

Також заборонено дифамацію іноземних прапорів, наприклад ізраїльського. Тому кримінальним може бути порушення громадського порядку, наприклад, під час агресивних демонстрацій.

До того ж, наразі громадянство може бути анульоване лише в кількох випадках, наприклад, якщо людина брала участь у бойових діях терористичних угруповань за кордоном.

В даному випадку йдеться про німецьких бойовиків ІД, а також якщо зробив свідомо неправдиві заяви при отриманні громадянства.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я