AfD має шанс стати першим у Німеччині районним адміністратором

38

У неділю в Тюрінгії AfD має шанс привести до влади свого першого окружного адміністратора в Німеччині. Другий тур виборів вирішить, чи буде їх кандидат Роберт Зессельманн чи діючий окружний адміністратор від ХДС Юрген Кеппер керуватиме округом Зоннеберг на кордоні з Баварією протягом наступних шести років.

У першому турі виборів до районної ради, що відбувся два тижні тому, Зессельманну не вистачило лише кількох процентних пунктів для перемоги. У Тюрінгії AfD зі своїм лідером Бьорном Хеке класифікується Управлінням захисту конституції як доведений правий екстремізм і перебуває під наглядом.

Результати виборів викликали тривогу по всій країні

Чинний член земельного парламенту від AfD та адвокат Зессельманн отримав у першому турі 46,7%, кандидат від ХДС Кеппер – 35,7%. Результати виборів викликали на сполох по всій країні. Представники лівих, СДПН, зелених та СвДП у Тюрингії закликали підтримати Кеппера, як і Німецька федерація профспілок (DGB). Деякі підприємці, ремісники та працівники культури регіону також виступали за голосування за демократичний та космополітичний регіон.

На думку ХДС, виборча кампанія була нерівною, у соціальних мережах з’являлися хибні звинувачення. Близько 48 тисяч осіб покликані проголосувати у другому турі виборів. Виборчі дільниці відкрито з 8.00 до 18.00. Зоннеберг – один із найменших районів Німеччини з населенням близько 57 000 осіб.

Читайте також:  Хеке сумнівається у верховенстві закону у ФРН

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я