Вибори ОБ у Франкфурті: “Bahnbabo” виступає за Йозефа

29

Були й незалежні кандидати, у тому числі Вірт, водій трамвая, відомий як Bahnbabo. Він посів четверте місце з результатом 5,1 відсотка, значно випередивши Лівих, ВДП та AfD.

 

Вибори ОБ у Франкфурті: «Bahnbabo» виступає за Йозефа

Петер Вірт, водій трамвая, відомий як «Bahnbabo», який посів четверте місце у першому турі виборів мера Франкфурта, тепер підтримує кандидата від СДПН Майка Йозефа. “Я безперечно займу свою позицію, і це буде не Уве Беккер”, – сказав 61-річний водій у Франкфурті в понеділок.

Він пояснив, що з Йозефом у нього більше збігів, наприклад, у галузі транспорту чи соціальних питань. Крім того, за його словами, необхідно просувати молоде покоління: «Зараз так багато молодих людей, які перебувають на узбіччі, які прямують до буферної зупинки. І це дуже погано”. Їх більше не можна залишати позаду».

У гонці за посаду мера в неділю ніхто не отримав абсолютної більшості голосів. Згідно з попередніми результатами, Уве Беккер (ХДС) отримав найбільше голосів – 34,5 відсотка, за ним слідує Майк Йозеф (СДПН) з 24,0 відсотками. Наразі ці двоє зустрінуться у другому турі виборів 26 березня.

«Зелені» заявили у понеділок, що вони все ще обговорюють, «чи ми закликатимемо підтримати кандидата і в якій формі». Їхня кандидат, Мануела Роттманн, посіла лише третє місце з 21,3 відсотками. Це був найкращий результат для «зелених» на виборах у Франкфурті досі. Але на останніх муніципальних виборах партія все ж таки стала сильною силою. «У найближчі кілька днів ми проаналізуємо виборчу кампанію та результат та обміняємося думками з парламентською групою, магістратом та нашими членами, щоб вступити у виборчу кампанію до парламенту штату сильнішими», – сказали вони.

Читайте також:  Парламентська група "зелених" хоче сприяти природному захисту клімату

Загалом у виборах брало участь 20 кандидатів, що більше, ніж будь-коли раніше у головному мегаполісі. Були й незалежні кандидати, у тому числі Вірт, водій трамвая, відомий як Bahnbabo. Він посів четверте місце з результатом 5,1 відсотка, значно випередивши Лівих, ВДП та AfD.

Попереднього чинного представника СДПН Петера Фельдмана було знято з посади в листопаді під час безпрецедентної для Франкфурта процедури. Фельдманн втратив довіру через справу, пов’язану з Асоціацією соціального забезпечення трудящих (Awo) та різними промахами.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я