Знайдено ключовий фактор, що допомагає дотримуватися дієти та режиму

25

Вчені з Піттсбурзького університету проаналізували, які фактори допомагають людям дотримуватися програм схуднення.

Під час експерименту вчені проаналізували показники 125 дорослих людей, які записалися на 12-місячну програму зниження ваги. Протягом усього терміну програми дослідники відстежували кілька параметрів: відповідність споживанню калорій, що рекомендується, рівень фізичної активності і якість сну (дані з пристроїв, що носяться, і звіти самих учасників).

Для оцінки якості сну враховували час у ліжку, тривалість сну, задоволення та почуття бадьорості після пробудження. І виявилося, що якість сну дійсно важлива тим, хто хоче дотримуватися дієти і регулярно тренуватися.

Після поправки на вік, стать, расу та наявність партнера, який спляться в тому ж ліжку, автори виявили, що люди з більш високою оцінкою якості сну частіше відвідували групові заняття в рамках програми, харчувалися в межах запропонованого рівня калорій та займалися фізичною активністю.

Автори зазначили, що пошуку зв’язку між вагою людей та тому, скільки вони сплять, присвячено понад сотню досліджень. Новий експеримент показав, що йдеться не про залежність між кількістю сну і вагою безпосередньо. Насправді від того, чи висипаємося ми, залежить, чи здатні ми робити зусилля, щоб контролювати вагу.

Ймовірно, вся річ у тому, що сон впливає на голод, метаболізм і навіть схильність вибирати здоровішу їжу та активність. Це ще один доказ того, що покращення в одній сфері життя здатні привести і до інших покращень, пише Lifehacker.

Читайте також:  Чого варто уникати, коли просите підвищити зарплату?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я