Вибори на колишніх територіях України відбудуться восени

18

Підготовка до виборів на окупованих українських теренах триває повним ходом. За даними британської розвідки, голосування призначено на 10 вересня.

Вибори на колишніх територіях України відбудуться восени

Проводячи вибори на колишніх територіях України, Росія прагне подати ці регіони як невід’ємну частину Російської Федерації, згідно з британськими оцінками.

«Це слід за спробами «русифікації» окупованих районів, що продовжуються, які включають капітальну трансформацію систем освіти, зв’язку і транспорту», ​​– заявило міністерство оборони в Лондоні, посилаючись на розвіддані. Керівництво у Москві висуне «самовиправдувальний аргумент», що нові вибори виправдовують окупацію.

Голова Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко нещодавно заявила, що підготовка до виборів уже триває повним ходом. Згідно з британською інформацією, ці «уявні голосування» призначені на 10 вересня, того ж дня, що й у російських регіонах. Британське міністерство підкреслило, що в Росії немає значного демократичного вибору навіть на виборах регіонального рівня.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про хід війни з моменту початку агресивної війни Росії проти України наприкінці лютого минулого року, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у цілеспрямованій кампанії з дезінформації.

Читайте також:  Хабек піддався на вмовляння російських тролів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я