Кім Чен Ин віддає наказ про посилену підготовку до війни

14

Північна Корея готується до війни з Південною Кореєю. Лідер країни Кім Чен Ин закликав військових активізувати підготовку. Останнім часом напруженість на Корейському півострові зросла.

Північна Корея – Кім Чен Ин віддає наказ про посилену підготовку до війни

ІмператорПівнічної Кореї Кім Чен Ин закликав військових та оборонну промисловість активізувати підготовку на випадок війни на Корейському півострові. На зборах центрального комітету правлячої Трудової партії ізольованої країни наприкінці року він вкотре звинуватив США у тому, що вони разом із союзниками працюють над конфронтацією з Північною Кореєю.

Військова ситуація досягла крайньої точки, – цитують Кіма державні ЗМІ. “Він виклав військові завдання для Народної армії, промисловості боєприпасів, ядерної зброї та цивільної оборони, щоб прискорити підготовку до війни”, – йдеться у повідомленні.

Реакція на військову співпрацю Південної Кореї зі США

На партійних зборах у Пхеньяні, які тривали кілька днів і розпочалися у вівторок, також обговорювалися цілі безпекової політики самопроголошеної ядерної держави на наступний рік. На засіданні центральної військової комісії партії у серпні Кім уже наказав про необхідність активної підготовки до війни. Тодішні рішення також розглядалися як реакція на розширення військової співпраці Південної Кореї зі США. Обидві країни вважають Північну Корею, щодо якої діють міжнародні санкції через її програму створення ядерної зброї своїм головним ворогом.

Останнім часом напруженість знову значно зросла. Після безпрецедентної серії ракетних випробувань минулого року Північна Корея цього року знову провела кілька випробувань ракет із ядерним зарядом, включаючи міжконтинентальні балістичні ракети. У квітні США та Південна Корея домовилися про зміцнення військового співробітництва та, зокрема, про розширення спільних військових навчань.

Джерело: www.stern.de

Читайте також:  Кількість бідних в Індії скоротилася вдвічі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я