Вибори мера Франкфурта: результат першого туру

36

Уве Беккер (ХДС) отримав найбільше голосів – 34,5%, за ним слідує Майк Йозеф (СДПН) – 24%. Таким чином, обидва кандидати вийдуть у другий тур виборів 26 березня.

 

Вибори мера Франкфурта: результат першого туру

Через чотири дні після першого туру виборів мера Франкфурта муніципальна виборча комісія визначила офіційний результат. «Були мінімальні відхилення щодо недійсних голосів та загальної кількості виборців», – пояснив у четвер заступник муніципального виборчого комітету Штефан Кестер.

Однак це не вплинуло на результати окремих кандидатів. Проте явка виборців була мінімально скоригована у бік зменшення і наразі становить 40,3 відсотка (раніше: 40,4 відсотка).

Відповідно, Уве Беккер (ХДС) отримав найбільше голосів – 34,5 відсотка, за ним слідує Майк Йозеф (СДПН) – 24,0 відсотка. Таким чином, обидва кандидати вийдуть у другий тур виборів 26 березня. Мануела Роттманн (21,3 відсотка) від партії «зелених» посіла третє місце, за нею слідує Петер Вірт, водій трамвая, відомий як «Bahnbabo», який посів четверте місце з 5,1 відсотка.

Для другого туру виборів, який відбудеться трохи менш як через два з половиною тижні, нові повідомлення про вибори не розсилатимуться. Натомість можуть бути повторно подано повідомлення про перший тур голосування, йдеться у повідомленні. Інакше, за потреби, достатньо взяти з собою посвідчення особи – за умови, що ви зареєстровані у списку виборців.

Право голосу мають німці та громадяни ЄС, яким на день голосування – тобто 26 березня – виповнилося 18 років і які мешкають у Франкфурті протягом як мінімум шести тижнів. На останніх виборах мера у 2018 році явка на другий тур виборів становила лише 30,2%.

Попереднього чинного мера Петера Фельдмана було звільнено з посади в листопаді під час безпрецедентного для Франкфурта процесу. Після голосування посаду мера зайняла заступник Фельдманна, політик від партії “зелених” Наргесс Ескандарі-Грюнберг. Звичайний термін повноважень мера Франкфурта складає шість років.

Читайте також:  Не слід нав'язувати навіть добрі концепції

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я