Візит Макрона до Людвігсбурга викличе невеликі обмеження.

13

Це перший візит французького президента до Німеччини за останні 23 роки.

 

Візит Макрона до Людвігсбурга викличе невеликі обмеження.

Перед державним візитом президента Франції Еммануеля Макрона до Людвігсбурга, серед інших місць, поліція барокового міста попереджає про пробки та перекриття руху наступного понеділка (3 липня). Відвідування палацу та бароку Блюхендера можливе лише в обмеженому обсязі, оголосила поліція у четвер. У палаці також буде лише кілька паркувальних місць.

Моделі літаків та безпілотників не будуть допущені до польотів над частинами міста бароко у першій половині дня. Поліція працюватиме з вертольотом та безпілотниками, а також робитиме «оглядові знімки», йдеться у заяві.

Офіційна програма візиту розпочнеться у понеділок

Це перший державний візит французького президента до Німеччини за останні 23 роки. У 60-ті роковини Єлисейського договору буде віддано належне тісній дружбі між двома країнами. Макронов прийматимуть і супроводжуватимуть федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмайєр та його дружина Ельке Бюденбендер.

Після прибуття до Штутгарту в неділю, офіційна програма візиту розпочнеться у понеділок з церемонії привітання з військовими почестями у саду палацу Людвігсбург – у присутності делегації франко-німецької бригади та прем’єр-міністра Баден-Вюртемберга Вінфріда Кречмана. Після цього Штайнмаєр і Макрон візьмуть участь у дискусії про штучний інтелект. Тим часом Ельке Бюденбендер та Бріжит Макрон відвідають Гете-гімназію у Людвігсбурзі.

Читайте також:  імідж СвДП в уряді значно пошарпаний

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я