Україна продовжує просуватися до Бахмута

11

Американські експерти повідомляють про широкий контрнаступ у районі стратегічно важливого міста Бахмут.

 

Інститут США: Україна продовжує просуватися до Бахмута

Україна продовжує контрнаступ у районі міста Бахмут на сході України, окупованому російськими військами, повідомляють американські експерти.

За даними українського Генерального штабу, збройні сили взяли «стратегічну ініціативу» у напрямку Бахмута, пише у своєму щоденному звіті вашингтонський Інститут вивчення війни (ISW). З’явилися ознаки, що армія розширює свій наступ. Бахмут був захоплений Росією у травні після кількох місяців боїв.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомила у четвер, що українська армія просунулась більш ніж на кілометр у напрямку сіл Клищіївка та Курдюмівка на південний захід від Бахмута. Головнокомандувач української армії Валерій Залужний у телефонній розмові з начальником штабу США Марком Міллі також сказав про «стратегічну ініціативу» своїх військ, йдеться у повідомленні.

У четвер Україна також досягла прогресу, принаймні, на двох інших ділянках фронту, йдеться у повідомленні, зокрема у Запорізькій області та на кордоні між Запорізькою та Донецькою областями.

Україна вже понад 16 місяців захищається від російського вторгнення за допомогою Заходу. Близько трьох тижнів тому українська армія розпочала контрнаступ з метою повернути окуповані Росією території, про які було оголошено кілька місяців тому.

Читайте також:  Британська розвідка: Покинута росіянами техніка свідчить про «явну паніку» під час відступу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я