Уникайте безперервної зйомки: етикет користування смартфоном під час концертів

28

Напередодні XXVII Вселатвійського свята пісні та танцю Tele2 нагадує про етикет використання смартфона на святкових концертах та заходах. Як зазначають у компанії, етикет використання смартфонів під час свята — це прояв елементарної ввічливості та готовності зважати на оточуючих як гостей свята, так і його учасників.

Уникайте безперервної зйомки

Під час концертів чи танцювальних вистав просимо уникати безперервної відеозйомки. Дуже дратує і відволікає сидіння поруч або спереду людини, яка весь час тримає піднятими руки, щоб знімати те, що відбувається. Так само при зйомці відео або селфі ви повинні переконатися, що це не заважає оточуючим.

Уникайте попадання інших людей у ​​кадр

Важливо пам’ятати, що не можна вмикати інших людей у ​​кадр свого відео чи фото. Якщо це все ж таки неможливо, слід запитати і дорослу, і дитину, чи можна опублікувати фотографії або відео, де вони видно крупним планом. Те саме стосується прямих трансляцій у соціальних мережах.

Не забудьте вимкнути звук телефону

Не забудьте вимкнути звук і не відповідати на дзвінки під час виступів. Якщо немає можливості відкласти телефонну розмову, рекомендується вибрати місце подалі від інших людей і говорити тихо.

Будемо ввічливі

У громадському середовищі слід утримуватися від гучного обговорення особистих чи професійних тем – іноді оточуючим неприємно слухати особисті справи. Також під час заходів ми не переглядаємо телефони та не користуємося ними – навіть приглушене освітлення екрану телефону може турбувати оточуючих.

Частота використання смартфона повністю залежить від кожної людини індивідуально, але завжди слід пам’ятати, що для цього є свій час та місце.

Читайте також:  Криптодепозит: продукт для пасивного заробітку у криптоіндустрії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я