Вайль знову балотуватиметься на посаду голови штату

9

Згідно з заявою, Штефан Вайль знову балотуватиметься на посаду голови штату – його кандидатуру вже висунули близько місяця тому.

 

Вайль знову балотуватиметься на посаду голови штату

СДПН Нижньої Саксонії визначилася з кадровими пропозиціями для майбутніх виборів до виконавчої влади землі. Про це повідомив представник партії газеті Deutsche Presse-Agentur у п’ятницю ввечері. Згідно з заявою, Штефан Вайль знову балотуватиметься на посаду голови штату – його кандидатуру вже висунули близько місяця тому.

64-річний Вайль є головою СДПН Нижньої Саксонії з 2012 року. З 2013 року він є прем’єр-міністром землі. Неймовірно, що на посаду лідера партії землі знайдеться конкурентний кандидат. Тому Вайля, швидше за все, буде обрано ще на два роки на партійній конференції в Аурісі наступної суботи.

Крім Вайля, у партії, як і раніше, буде п’ять депутатів. Дуня Крайзер, міністр економіки Олаф Ліс та Філіп Раульфс були запропоновані керівництвом земельної партії – вони вже є депутатами. Нові кандидатури були висунуті на посаду лідера парламентської групи Гранта Хендріка Тонне та міністра юстиції Катрін Вальманн.

Дерте Лібетрут, депутат земельного парламенту, стане новим генеральним секретарем СДПН, змінивши Ханну Набер, яка минулого року стала головою земельного парламенту. Ульріх Ватерманн залишиться скарбником партії, згідно з рішенням виконавчого комітету землі.

Читайте також:  Сльози радості у Вільнюсі: возз'єднання сім'ї а-ля Штайнмайєр

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я