“Вагнер” не отримав боєприпасів

17

Лише нещодавно керівник «Вагнера» погрожував виведенням військ із українського міста Бахмут. Потім була обіцянка про постачання боєприпасів. Але це, мабуть, відбувається повільно.

“Вагнер” не отримав боєприпасів

«Вагнер» не отримав боєприпасів: За їхньою власною інформацією, ПВК досі не отримала обіцяні Міністерством оборони Росії постачання для фронту на сході України. Загалом затверджено лише половину запитаних позицій та лише частину від запитаної кількості боєприпасів, поскаржився начальник «Вагнера» Євген Пригожин у відеоролику, опублікованому його прес-службою у Telegram у вівторок вранці.

У цей же час у Москві проходив традиційний військовий парад, присвячений 78-м роковинам перемоги Радянського Союзу над нацистською Німеччиною. «День Перемоги – це день перемоги наших дідів. Ми ще ні на міліметр не заслужили на цю перемогу», – сказав Пригожин, говорячи про цю подію.

Фокус на Бахмуті

Найманці «Вагнера» беруть участь в агресивній війні Росії за східноукраїнське місто Бахмут, яка триває вже понад 14 місяців і стала центром війни в Україні. Місто, в якому до війни проживало близько 70 000 осіб, тепер майже повністю зруйноване.

За даними військ Вагнера, наразі вони взяли під контроль близько 95% міста, але українські захисники все ще залишились у західній частині Бахмута.

Через великі втрати та нестачу боєприпасів Пригожин кілька днів тому пригрозив Кремлю вивести свої підрозділи з Бахмута до середовища. Незабаром після цього він заявив, що його запевнили, що артилерійських снарядів для нього таки вистачить. Тепер він скаржиться, що обіцянка не виконана.

Фронт руйнується?

61-річний командир застеріг про початок українського контрнаступу. За його словами, фронт у Бахмуті вже руйнується на флангах. Однак його люди залишаться у Бахмуті ще на кілька днів, заявив він. “Ми проведемо бій, а потім подивимося”.

Читайте також:  Олексій Навальний отримає премію Ґюнтера Валльраффа

Він адресував загрозливі слова до Москви. Головним ворогом, за його словами, були не лише українські збройні сили, а й московські чиновники. Іншим разом він навіть сказав: «Щасливий дідусь думає, що все добре. Але що робити країні, якщо з’ясується, що цей дідусь – повний ідіот». Хоча незрозуміло, до кого конкретно ставилася ця дивна цитата, у прозахідних коментаторів негайно з’явилися припущення, що Пригожин міг мати на увазі президента Володимира Путіна, довіреною особою якого він вважається.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я