Вагенкнехт тепер хоче очолити свою власну партію

8

Колишній лівий активіст пояснює зміну настрою

Вагенкнехт тепер хоче очолити свою власну партію

Вона відкинула цю ідею, але тепер пішла назад: Сахра Вагенкнехт може очолити свою власну партію – принаймні, у подвійному керівництві. В інтерв'ю вона розповідає про те, як змінила свою думку. Вона також розповідає про те, чому не всі можуть одразу стати членами партії.

Попри попередні заяви, давній політик Лівої партії Сахра Вагенкнехт готова очолити свою нову партію принаймні у подвійному керівництві. Вона переглядає питання про головування, «оскільки багато людей просили мене про це», – сказала Вагенкнехт в інтерв'ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung. “Можливо, буде подвійне керівництво”. Вона додала: “Одна людина не може робити все”.

На запитання, чи вона буде частиною подвійного керівництва, Вагенкнехт відповіла: «Так». Досі Вагенкнехт виступала проти того, щоб очолити свою партію, яка має бути заснована у січні. Вона запропонувала кандидатуру Аміри Мохамед Алі, яка свого часу змінила її на посаді лідера парламентської групи Лівої партії у Бундестазі.

Вагенкнехт, Алі та ще вісім членів Бундестагу залишили Ліву партію у жовтні, щоб заснувати нову партію. Парламентська група Лівої партії у Бундестазі втратила статус парламентської групи через відставку і хоче бути визнана парламентською групою – як і БСВ. Очікується, що нова партія буде започаткована 8 січня, а перша партійна конференція запланована на 27 січня в Берліні.

В інтерв'ю FAZ Вагенкнехт дала зрозуміти, що не всі охочі зможуть одразу стати членами її нової партії. “Ми хочемо дізнатися наших членів заздалегідь”, – сказала вона. Молоді партії, “на жаль, приваблюють і важких людей”, – продовжила вона. «Тому ми маємо уважно ставитися до того, хто вступає до партії». Партія розпочне свою роботу з «декількома сотнями членів». У кожній країні є люди, які відповідають за створення партії». Відповідаючи на запитання про те, чи не стане на заваді попереднє членство в AfD, Вагенкнехт сказала, що прямого переходу не буде.

Читайте також:  Китайські ринки очікує на волатильність

Джерело: www.ntv.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я