В Ірані протестують проти страт

19

У суботу в Ірані було повішено двох молодих людей. Їх звинуватили у відповідальності за смерть державного службовця. Тепер мають бути страчені ще двоє демонстрантів.

В Ірані протестують проти страт.

За словами активістів, в Ірані велика кількість людей вийшли на протест проти майбутніх страт двох молодих демонстрантів. Відомі активісти та користувачі соціальних мереж повідомили про натовп людей, які зібралися в понеділок увечері біля в’язниці недалеко від столиці Тегерана.

Родичі ув’язнених поспішили до сумнозвісної в’язниці Гохардас у Караджі, щоб провести демонстрацію проти запланованої страти двох засуджених Мохаммеда Г. та Мохаммеда Б. Користувачі повідомляли у мережевих ЗМІ про те, що їхня страта неминуча.

Згідно з дослідженням газети «Нью-Йорк Таймс», Мохаммеду Г. 19 років. Він був заарештований у Караджі. Іранські судові органи засудили його до страти за те, що він нібито підпалив урядову будівлю і поранив охоронця. Мохаммед Б. (22 роки) працює перукарем і був заарештований у Тегерані невдовзі після початку протестів наприкінці вересня. Його звинувачують у наїзді на поліцейського.

Протести проти майбутніх страт в Ірані

У суботу в Ірані вже повісили двох молодих людей. Мохаммед-Мехді К. (22 роки) та Седжед-Мохаммед Х. (39 років) були звинувачені у смерті охоронця під час протестів у листопаді. У зв’язку з демонстраціями, що критикують систему, у грудні були виконані смертні вироки щодо ще двох чоловіків.

Загальнонаціональні протести в Ірані були спричинені смертю Джини Махса Аміні в поліцейській дільниці 16 вересня 2022 року. Іранська курдянка була заарештована так званою поліцією вдач за порушення ісламського дрес-коду в Ірані.

Читайте також:  Демонстрації у день народження Навального

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я