Захищав Меган. Принц Гаррі розповів, як побився з Вільямом

60

Між принцами Гаррі та Вільямом, рідними братами, давненько пробігла чорна кішка. Якщо Вільям та його дружина Кейт Міддлтон намагаються не виносити сміття з хати, то Гаррі та Меган Маркл сімейні розбіжності коментувати люблять. Незабаром побачать світ мемуари принца Гаррі під цікавою назвою «Запасний». У них герцог Сассекський розповість шанувальникам ще більше подробиць про життя королівської сім’ї. І в цій книзі принц особисто підтвердить інформацію про конфлікт зі старшим братом. Навіть бійка Гаррі та Вільяма стане надбанням громадськості.

Скандальні мемуари принца Гаррі

Книга “Запасний” з’явиться на полицях магазинів у середині січня. Цікаво, що мемуари ще не вийшли, але вже через них піднявся галас. Все тому, що з’явилися деякі подробиці про те, що саме герцог Сассекський розповів у своїй книзі.

Давно ходять чутки про те, що у принца Гаррі сильно зіпсувалися стосунки зі старшим братом Вільямом. Максимально прірва між братами зросла, коли Гаррі та Меган вирішили переїхати до США та скласти з себе повноваження старших членів сім’ї. Для Вільяма це стало ударом. Він розумів, що загалом буде зачеплена і репутація королівської сім’ї. Тому Віл хотів розсудити молодшого брата.

Але під час однієї з таких спроб дійшло до рукоприкладства. Раніше про бійку принців тільки пліткували. Але зараз про це розповів сам Гаррі у своїх мемуарах.

Бійка Гаррі та Вільяма

У книзі принц Гаррі поділився тим, як між ним та Вільямом сталася найбільша сварка. Це сталося у 2019 році. Тоді Віл прийшов до Гаррі поговорити. Він переживав, що королівську родину чекають на неприємності — «насувається катастрофа». Уособленням цієї катастрофи, як випливало зі слів Вільяма, була Меган Маркл. Гаррі не хотів з цим погоджуватися, тому між братами спалахнула сварка.

Читайте також:  Меган Маркл допомогла влаштувати обід для тих, хто потребує День подяки.

Під час конфлікту Вільям додав ще кілька невтішних слів про Меган. Він назвав її різкою, грубою та важкою. Гаррі намагався зберегти самовладання і запропонував братові охолонути, випити води. Але той схопив його за комір. Після цього Гаррі полетів на підлогу і розбив собачу миску. Та розлетілася, а уламки встромилися принцу в спину.

За словами Гаррі, брат чекав удару у відповідь і навіть просив його про це, нагадуючи про те, що саме таким чином у дитинстві вони вирішували свої конфлікти. Гаррі наголосив, що бити чи штовхати Вільяма у відповідь він не став, адже він благородний.

Пізніше Вільям зрозумів, що наробив і вибачився. Але, зрозуміло, це вже сильно похитнуло стосунки між братами. У Гаррі залишився неприємний осад. Також Віл наполягав на тому, щоб Меган про цю ситуацію не дізналася. Але як тут приховаєш «бойові поранення» на спині, залишені уламками собачої миски?

Можливо, у книзі Гаррі буде ще більше цікавих подробиць про цей інцидент і не лише про нього. Шанувальники королівської сім’ї вже активно обговорюють те, що сталося. Вони розділилися на два табори. Хтось називає Вільяма аб’юзером і захищає Гаррі та Меган, а хтось – навпаки.

Схоже, що після виходу мемуарів усім членам королівської родини не уникнути бурі. Тільки ось чи зробить книгою Гаррі комусь краще? Зрозуміло, він намагається захистити чесне ім’я Меган Маркл. Але після цього вони назавжди можуть закрити шлях до нормального спілкування з сім’єю.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я