145 затримано, порушено 350 справ

26

Передноворічні заворушення із нападами на поліцію та пожежну бригаду також включені до порядку денного Комітету з внутрішніх справ Палати представників Берліна сьогодні. Сенатор із внутрішніх справ Ірис Шпрангер (СДПН) представить останні дані про операції та розслідування. Також очікується присутність комісара поліції Барбари Слоуік та директора державної пожежної служби Карстена Хомрігхаузена. Дискусія про наслідки заворушень припадає на середину виборчої кампанії в Берліні напередодні повторних виборів 12 лютого – і, таким чином, буде у центрі уваги першого засідання комітету у 2023 році. напередодні цієї події розгорілася суперечка про форму повторної оцінки. Політики у внутрішніх справах із парламентських груп СДПН, «зелених» та «лівих» звинуватили парламентську групу ХДС у популізмі та передвиборчій агітації замість того, щоб бути зацікавленими у проясненні фактів.

Політики ХДС: точно назвіть винних

Фоном є каталог питань для комітету із внутрішніх справ, у якому ХДС також просить назвати імена підозрюваних із німецьким громадянством. Лідер фракції ХДС у парламенті Кай Вегнер знову виступив на захист цього. «Я вважаю, що дуже важливо точно знати, хто вчинив злочин. Я б сказав те саме, якби це були праві радикали або ліві екстремісти», – сказав він в інтерв’ю Die Welt.

«Є молоді люди, які народилися та виросли тут, мають німецький паспорт, але не відчувають своєї приналежності, де інтеграція не вдалася», – цитує газета слова Вегнера. Чим точніше можна визначити групу злочинців, тим ефективніше можна вжити превентивних заходів.

Десятки співробітників екстрених служб та рятувальників отримали поранення

Напередодні Нового року поліцейські та пожежники у кількох містах Німеччини зазнали нападів під час несення служби, особливо жорстоким вони були у Берліні. Поліцейські та пожежники говорять про нову інтенсивність насильства. За наявною на даний момент інформацією, близько 40 співробітників поліції отримали поранення. За їхніми словами під час роботи пожежної бригади постраждали 15 рятувальників.

Читайте також:  Вибори ОБ у Франкфурті: "Bahnbabo" виступає за Йозефа

За даними поліції Берліна, на сьогоднішній день порушено понад 350 кримінальних та адміністративних справ. За даними берлінської поліції, наразі серед 145 тимчасово заарештованих підозрюваних 45 німців та 17 представників інших національностей, у тому числі 27 афганців та 21 сирієць. 94 із 145 осіб молодше 25 років, у тому числі 27 неповнолітніх.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я