Київ вимагає ще більше зброї від Заходу

20

Україна повністю залежить від постачання західної зброї для своєї оборони та спроб наступу. Київ вдячний за підтримку, але потребує більшого. “Зброя в Україні потрібна для миру в Європі” – нагадує Кулеба.

 

Київ вимагає ще більше зброї від Заходу

Україна висловила подяку за постачання західної зброї, які були зроблені та оголошені досі – але, на думку країни, атакованої Росією, їх поки що недостатньо. Київ потребує ще більше.

“Ніхто не зробив достатньо, поки російські чоботи стоять на українській землі”, – написав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter. Київ вимагає ще більше зброї: озброєння української армії – це найкоротший шлях відновлення світу і безпеки в Європі, сказав він.

Минулого тижня Німеччина, США та Франція оголосили, що поставлять Україні бойові машини піхоти та систему протиповітряної оборони Patriot. Київ визнав це як важливу підтримку, але попередив, що потрібна подальша військова допомога. Наступного тижня у п’ятницю має відбутися ще одна конференція альянсу на чолі зі США у так званому Рамштайнському форматі, присвячена можливим подальшим постачанням зброї в Україну.

.

Читайте також:  Шон Пенн подарував "Оскар" Володимиру Зеленському

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я