Уповноважений доглядає термінал ЗПГ у Мукрані

12

Представники муніципалітету Бінц розкритикували кадрові перестановки.

 

Уповноважений доглядає термінал ЗПГ у Мукрані

Уповноважений федерального уряду зі Східної Німеччини Карстен Шнайдер доглядатиме запланований термінал для зрідженого природного газу (ЗПГ) у Мукрані на острові Рюген. За інформацією Deutsche Presse-Agentur, як постійний уповноважений федеральний уряд по Мукрану він займатиметься, наприклад, спілкуванням з місцевими представниками. З офісом політика від СДПН спочатку не вдалося зв’язатись для отримання підтвердження.

Представники муніципалітету Бінц, які є одними з найзапекліших противників запланованого терміналу, розкритикували кадрові перестановки. «Примітно, що федеральний уряд назвав контактну особу у федеральному уряді лише понад 4 місяці після того, як це вкрай спірне питання стало надбанням громадськості», – йдеться у листі мера Бінца Карстена Шнайдера та директора з туризму Кая Гардея.

«Той факт, що ми на острові Рюген, очевидно, дізналися про цю новину лише випадково через третіх осіб, зараз, на жаль, нас анітрохи не дивує». Вони закликали уповноваженого лобіювати федеральний уряд, щоб проект поки що не було реалізовано. Вони критикували, що термінал поставить під загрозу туризм, який важливий для острова та навколишнє середовище. Крім того, виникне надлишок потужностей. Федеральний уряд стверджує, що термінал необхідний для забезпечення безпеки постачання.

Читайте також:  Кронпринцеса Швеції Вікторія відвідала Гессен

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я