Беттіна Мартін вирушила до канадського Галіфаксу.

13

У понеділок міністр науки візьме участь у конференції з морських технологій.

 

Беттіна Мартін вирушила до канадського Галіфаксу.

У п’ятницю делегація, яку очолює міністр науки Беттіна Мартін (СДПН), розпочала багатоденний візит до канадського університетського міста Галіфакс: Мекленбург-Передня Померанія продовжує зусилля щодо встановлення тісніших зв’язків із діловими та науковими партнерами за кордоном. “Там, серед іншого, заплановані зустрічі з морськими дослідниками та переговори про більш інтенсивний обмін молодими вченими”, – оголосила Мартін. Це вже четверта закордонна подорож цього року, ініційована і значною мірою фінансована урядом штату. Попередніми пунктами призначення були Бразилія, Литва та Фінляндія.

У суботу підприємці та представники бізнес-асоціацій також вилетять до східної канадської провінції, щоб сприяти розширенню існуючих там ділових контактів. Обидві делегації включають 29 осіб, серед яких професор Уве Фрайхерр фон Лукас з Інституту Фраунгофера в Ростоку і Берт Дольдерсум, голова компанії Stralsund Ostseestaal GmbH & Co KG, яка вже співпрацює з канадськими партнерами.

«Ми хочемо дати імпульс для бізнесу та політики», – заявив голова державної канцелярії Патрік Далеманн (СДПН), який очолить бізнес-делегацію. За його словами, розширення відновлюваних джерел енергії та «зеленої» водневої економіки відкриває великі можливості. “Ми можемо і хочемо в майбутньому отримати вигоду з синергії”, – сказав Далеманн.

Перетворення наукових досліджень на підприємницькі інновації – у центрі уваги

За словами Мартін, Мекленбург-Передня Померанія заслужила міжнародну репутацію в галузі морських досліджень та морських технологій та зустрічає провідного міжнародного партнера в Канаді. «Ми хочемо й надалі розширювати цю наукову співпрацю», – сказала Мартін. Близькість до економіки, перетворення наукових досліджень на підприємницькі інновації – у центрі уваги поїздки. Хорошими прикладами цього є кампус Ocean Techonology Campus у Ростоку та його канадський аналог COVE, який буде відвіданий у Галіфаксі.

Читайте також:  "Північний потік 2": Опозиція критикує владу

У понеділок міністр науки візьме участь у конференції з морських технологій. Цього року основна увага буде приділена використанню автономних суден, розвитку офшорної вітроенергетики, судноплавству без викидів CO2 та використанню підводних датчиків, серед іншого. Крім того, дискусія з експертами буде присвячена рятуванню відходів боєприпасів із морського дна. Ця проблема стоїть не лише перед країнами Балтійського моря та, відповідно, Німеччиною, а й перед Канадою.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я