Бранденбурзьке відомство із захисту конституції проти AfD

8

Існують вагомі ознаки її екстремістського позиціонування.

 

Бранденбурзьке відомство із захисту конституції проти AfD

Бранденбурзьке відомство із захисту конституції продовжує розслідування можливого екстремістського курсу AfD. «Ми спостерігаємо за державним об’єднанням AfD. Існують досить вагомі фактичні ознаки її екстремістського позиціонування», – заявив глава відомства захисту конституції Йорг Мюллер в інтерв’ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). “Націоналістичний табір “Фелькіш”, нині розпущене крило, становить ядро ​​партії в Бранденбурзі”.

Мюллер зазначив, що бранденбурзька AfD наразі є так званою підозрюваною правоекстремістською. За його словами, підвищення статусу як забезпеченого екстремістського починання очікується, коли буде виконано юридичні вимоги. «Підозра має стати певною. Ми перевіряємо це на постійній основі». Однак спочатку його відомство хоче почекати та подивитися, як адміністративний суд ухвалить рішення про класифікацію AfD як підозрілого об’єднання у 2020 році. AfD подала на це скаргу.

«Якщо рішення буде ухвалено, то відомство із захисту конституції Бранденбурга зберігатиме дані всіх членів AfD, – додав Мюллер. – На даний момент ми зберігаємо дані лише тих членів AfD, які привернули до себе увагу через особливе правоекстремістське позиціонування». Члени екстремістської групи не можуть стверджувати, що вони свідомо та активно виступають за вільний демократичний базовий порядок. “Тому вони не можуть стати солдатами, поліцейськими, співробітниками виправних установ або вчителями”, – сказав Мюллер.

Читайте також:  Іноземні фахівці мають бути бажаними гостями

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я