Уламки російської ракети впали в Молдові

28

У прикордонному молдавському селі впали уламки снаряда, збитого українською ППО.

Уламки російської ракети впали у Молдові.  Фото: МВС Молдови / mai.gov.md

Міністерство оборони Молдови повідомило, що в області, що межує з Вінницькою областю України, впали уламки російської ракети. Снаряд збила українська система ППО. Ніхто не постраждав, але у деяких будинках вибило вікна.

Збита українськими системами ППО російська ракета впала на територію сусідньої Молдови. Повідомляється, що це сталося після атаки безпілотника на Дністровську греблю на території України. Міноборони Молдови повідомило, що інженери Національної армії вирушили на місце обстеження місцевості.

Уламки ракети впали у селі Наславча, населеному пункті на північному кордоні з Україною. Жертв немає, але у кількох будинках розбиті вікна, як повідомляють молдавські ЗМІ. На відео видання NordNews знято момент влучення осколків.

Системи відстеження не засікли наближення збитої ракети, т.к. уламки були надто дрібними. Це також не вважається незаконним польотом у повітряному просторі Молдови.

Уламки російської ракети в Молдові – результат чергових обстрілів

Армія Російської Федерації сьогодні вранці випустила понад 90 ракет по кількох об’єктах на території України, у тому числі по Новодністровській ГЕС, яка знаходиться за кілька кілометрів від кордону з Республікою Молдова.

Українська влада повідомила, що сьогодні вранці Росія завдала удару безпілотником по Дністровській ГЕС1 неподалік села Наславча. Атака не торкнулася греблі, але пошкодила електричні компоненти. Влада України заявляє, що загрози повені немає.

Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції (МІІД) Молдови засудило ракетні обстріли українських міст.

«Атаки на енергетичну інфраструктуру України завдають величезної економічної та соціальної шкоди всьому Європейському континенту, зокрема громадянам Республіки Молдова, які відчувають на собі наслідки війни по сусідству. МІІД найрішучішим чином засуджує використання Росією енергоресурсів як зброю» — йдеться у повідомленні МІІД.

Читайте також:  Бербок оголосила про "відновний наступ"

Російські державні ЗМІ також повідомляють про інцидент, але не вказують на «країну походження» ракети.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я