“Укрпошта” започатковує нову еру логістики з відкриттям автоматизованого терміналу в Одесі

15
Укрпошта

Національний поштовий оператор “Укрпошта” оголосив про запуск нового логістичного терміналу в Одесі, оснащеного автоматизованими сортувальними лініями. Це стане значним кроком у забезпеченні оперативної доставки посилок для південних регіонів України.

Голова “Укрпошти” Ігор Смілянський під час презентації нового об’єкту поділився своїми враженнями: “Відкриття цього терміналу в Одесі, місці мого народження, є стратегічно важливим для всього півдня країни”.

За словами Смілянського, новий термінал має пропускну здатність до 270 тисяч посилок на добу. Це дозволяє обробляти як дрібні, так і габаритні відправлення. Інноваційне обладнання, створене на основі українських технологій, здатне обробляти три одиниці вантажу за секунду, значно знижуючи ризики помилок під час сортування.

“Ми прагнемо до цифрової революції в сортуванні та логістиці, і новий термінал є яскравим прикладом цього”, – додав Смілянський.

Це відкриття є частиною більшої стратегії “Укрпошти”, спрямованої на модернізацію та розвиток логістичної інфраструктури по всій країні. Наразі компанія вже має сімнадцять таких сортувальних ліній, і плани на майбутнє передбачають автоматизацію всіх семи терміналів та шістнадцяти логістичних центрів до 2024 року.

Ігор Смілянський підсумував: “Наша мета – забезпечити клієнтам найкращий досвід користування нашими послугами, і ми рухаємося до цього з кожним днем”.

Читайте також:  Війна в Україні: авіаудари по місту Дніпро

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я